MUZYCZNE SPOTKANIE

Dołącz!

„V Stronę Słońca” oznacza dla nas coś więcej niż tylko podróż fizyczną, przede wszystkim jest symbolem podróży do wewnątrz, którą odbywamy doświadczając życia.

🌿

Pragniemy pokazać światu, że za pomocą muzyki mamy możliwość wglądu w siebie, wejścia w emocje by przeżyć je i uwolnić te, które na uwolnienie czekają.

Dlatego też pragniemy, by uczestnicy naszych ceremonii odbyli z nami podróż emocjonalną, przemierzając przeróżne światy – być może słodkie, czy gorzkie, zimne i ciemne, ale kończąc podróż tam, gdzie jest jasno i ciepło. Kończąc tam, gdzie nasze Wewnętrzne Słońce.

🌿

  • Sandra Maria jest wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką, autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training.
    Swojego głosu używa intuicyjnie, czyli głównie poprzez głębokie zestrojenie się z przepływem odczuć w ciele w czasie śpiewania.
    „Jeśli chcę zaprosić uczestników do tego, by weszli w kontakt z tym co w nich głębokie, kruche i autentyczne, sama muszę najpierw wejść w ten proces doświadczania siebie. Moja autentyczność doświadczania zaprasza odbiorców do przestrzeni wspólnego poddania się przepływowi uczuć i ich przeżywania. Kiedy śpiewam intuicyjnie poddaję się przepływowi, którego nie kontroluję. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.”

🌿

  • Marcin, czyli Martin Emiji jest kompozytorem, muzykiem, producentem muzycznym, realizatorem dźwięku oraz fotografem.
    Muzyka Marcina to eklektyczna kombinacja neo-klasyki, kojących dźwięków fortepianu, muzyki około filmowej oraz ambientu. W swoim przekazie emocjonalnym Marcin nawiązuje do procesu uzdrawiania wewnętrznego dziecka, do otwierania się na odczuwanie i wchodzenie w kontakt z samym sobą.

CEREMONIA MUZYCZNA

Pozwól odczyciom płynąć

Ceremonia Muzyczna to podróże z muzyką improwizacyjną, oscylującą w gatunkach etniczno – ambientowych oraz ze śpiewem intuicyjnym, w których zapraszamy do eksploracji najbogatszego ze światów – świata naszych uczuć.
🌿
Nasze podróże muzyczne nie mają charakteru komercyjnego, nadaliśmy im miano ceremonii, ponieważ mają one formę głębokiego doświadczania siebie, wchodzenia w stan medytacyjny i zanurzania się w wymiar odczuwania.
🌿
Ceremonia jest procesem. Uczestników zapraszamy, by położyli się na matach, zamknęli oczy i weszli w kontakt ze swoim oddechem, ciałem, sercem i poddali się temu, dokąd zabierze ich muzyka i śpiew.
🌿
Cały proces ceremonii muzycznej przeprowadzany jest w bezpiecznej przestrzeni przyzwolenia na to, by doświadczać w pełni tego, co uwalnia się w czasie procesu. Kiedy pozwalamy odczuciom płynąć, kiedy nie stawiamy im oporu, kiedy poddajemy się w zaufaniu TEMU, CO JEST – w naszej duszy i ciele następuje proces uleczania tego, co woła o uwagę, tego, co zaniedbane i nieutulone.
🌿
Ceremonia trwa około 45 minut.

POCZUJ SWÓJ GŁOS

warsztat

Warsztat wokalny zorientowany na naukę czucia głosu w ciele i pracę z głosem polegającą na uwolnieniu głosu z błędnych i ograniczających przekonań na jego temat, oraz na jego akceptację wynikającą z odkrycia potencjału głosu, która drzemie w naszych ciałach.

W momencie, gdy odkrywamy fizycznie odczuwalną wibracje naszego głosu, możemy używać go jako medium do rozpuszczania zablokowanych emocji w ciele.

 

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!