Karnety do Krainy Szczęśliwości

…ilość biletów jest limitowana a im prędzej zadziałasz tym korzystniej będzie…. Dołącz do nas!

✅  Festiwal Simbiosa v.1.4 (edycja 2025), odbędzie się w dniach od 12 czerwca 2025 r., od 17:00, do 15 czerwca 2025 r., do 16:00,


✅  Karnet Regularny (Pula 1, 2, 3) upoważnia Cię do uczestniczenia i brania aktywnego udziału we wszystkich atrakcjach we wszystkich strefach festiwalu.


✅  Karnety TRUE SIMBIOSANIN (przedsprzedaż zakończona 5 lipca, po 6 godzinach) / DLA WCZESNYCH PTASZKÓW to karnet regularny w promocyjnej cenie, upoważnia Cię do uczestniczenia i brania aktywnego udziału we wszystkich atrakcjach we wszystkich strefach festiwalu. Ilość karnetów jest limitowana ilościowo. Sprzedaż puli TRUE SIMBIOSANIN zacznie się w dniu 5 lipca 2024 roku i zakończy wraz z wyczerpaniem się limitu dostępnych karnetów. Sprzedaż puli DLA WCZESNYCH PTASZKÓW zacznie się w dniu 7 października i potrwa do momentu startu sprzedaży puli 1 lub do wyczerpania limitu dostępnych karnetów.


✅ Opcja ‘Kamper na Festiwalu‘ pozwala wjechać na teren festiwalu kamperem oraz zaparkować go w dedykowanej strefie. Podłączenie do prądu jest w cenie. Wszystkie osoby będące na wyposażeniu kampera powinny posiadać odpowiednie karnety na festiwal. Kamper na Festiwalu jest biletem tylko dla kampera. Jeżeli chcesz wjechać autem na teren festiwalu i pozostawić auto przy swoim namiocie to opłata jest Twoją przepustką.


✅ Czteropak Świadomości to zniżkowy pełen karnet, dla czterech osób, podróżujących razem na festiwal.


✅ Bilet Weekendowy to bilet obowiązujący na sobotę oraz na niedzielę. Wstęp na festiwal najwcześniej 15 czerwca (sobota) od godziny 8:00 rano.


✅ Karnet Młodzieżowy to zniżkowy bilet wstępu dla młodzieży w wieku 15 – 17 lat. Karnet młodzieżowy upoważnia do udziału we wszystkich atrakcjach we wszystkich strefach festiwalu. Dzieci i młodzież w wieku 0-14 lat mają zapewniony wstęp darmowy.


Karnet Gwiazdkowy to karnet regularny połączony z wysyłką na wskazany adres pamiątkowego i kolekcjonerskiego biletu na festiwal Simbiosa. Intencją jest, aby karnet na festiwal Simbiosa stał się podarkiem gwiazdkowym dla Waszych najbliższych. Wybierzcie tą opcję i podarujcie radość 😉 Koniec akcji 17 grudnia 2023.


✅ Karnet na 2 raty (1 z 2 oraz 2 z 2) to plan zakupu pełnego karnetu w dwóch ratach. Opłata za drugą ratę może być wniesiona najpóźniej w dniu wstępu na wydarzenie. Płatność w dniu wydarzenia TYLKO w formie gotówki. Przykład: jeżeli wybierzesz tą opcję, to teraz zapłacisz 50% bieżącej ceny (puli) a druga rata będzie liczona 50% od bieżącej w danym dniu ceny, która może być już wyższa (pula kolejna). Do dnia 31 marca rata 1 wynosi 274 zł. a rata 2 wynosi 275 zł. Od 1 kwietnia do dnia 12 czerwca rata 1 wyniesie 299 zł. a rata 2 wynosić będzie 300 zł.

Decydując się na wpłacenie drugiej połowy na bramce festiwalu przygotuj się tam na wydatek 349,50 zł. (50% z 699 zł – tyle wyniesie drugie 50% na bramce festiwalu i będzie płatne tylko w formie gotówki). Do wstępu na teren festiwalu potrzebujesz mieć opłacone 2 raty, część 1 z 2 oraz część 2 z 2.


✅ Karnet RODZIC i JA to karnet dla Ciebie i Twojego rodzica, mamy lub taty. Oferta dostępna tylko w Dniu Matki 2024 roku.


Zanim podejmiesz decyzję zajrzyj do zakładki INFORMATOR, znajdziesz w nim wiele informacji na temat festiwalu i czekających Cię atrakcjach.


Wszystkich prelegentów poznasz w zakładce PRELEKCJE & WYKŁADY. Pamiętaj, że ta lista jest codziennie aktualizowana.


Pełen program znajdziesz  w zakładce PROGRAM FESTIWALU SIMBIOSA.


W zakładce PORUSZAJĄCE KONCERTY na festiwalu Simbiosa znajdziesz informacje na temat atrakcji muzycznych jakie będą czekały na Ciebie na wydarzeniu.


Regulamin festiwalu znajduje się w zakładce REGULAMIN.


UWAGA: aby przycisk zakupu stał się ‘aktywny’ wypełnij wszystkie pola formularza i zaznacz checkbox’y (ptaszki) przy wybranych pozycjach oraz wybierz ilość karnetów z rozwijalnego menu.

12/06/2025 5:00 pm
15/06/2025 4:00 pm
Kemping Binduga 69, Warchały, nad jeziorem Świętajno
# Rodzaj biletu ilość Cena zł