PRELEKCJE, WARSZTATY, WYKŁADY & KONCERTY

Sprawdź kto na Ciebie czeka

..prelegenci, instruktorzy, artyści i wystawcy… to wszystko dla Ciebie, z serca!

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/aga_sokolowska_taniec_festiwal_swiadomosciowy_transformacyjny_simbiosa.webp

AGA SOKOŁOWSKA

Całe moje życie związane jest z ruchem, ludźmi i przyrodą. Jestem głęboko przekonana, że ruch pochodzący z serca, z mięśni, kości zmienia emocje, wpływa na kontakt ze sobą i ze światem. Praktyka, którą proponuję to głębsze poznanie siebie. Czasem jest to praca indywidualna, czasem w grupie. Niektóre historie potrzebują więcej intymności, bezpośredniego kontaktu, inne przemieniają się w grupie. Z wykształcenia jestem terapeutką i superwizorką psychoterapii tańcem i ruchem, nauczycielką ruchu w podejściu Laban Bartenieff oraz trenerką. Ukończyłam szkolenia certyfikujące: w Laban International Movement Studies® oraz w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, gdzie obecnie pracuję jako nauczycielka. Od 9 lat lat prowadzę autorskie Treningi Świadomości: ciała, emocji, myśli i relacji oraz Grupy Wytańczając język ciała. Razem z Karen Studd towrzę i prowadzę roczny Kurs: ŚWIADOME CIAŁO, JĘZYK RUCHU. Laban Bartenieff Movement i techniki terapii tańcem w praktyce własnej i pracy z ludźmi. Współpracuję z WCIES i Akademią umiejętności społecznych w Warszawie. Ponadto od 18 lat prowadzę terapię indywidualną i od 9 superwizję praktyki zawodowej Studiowałam teorie ruchu, teorie psychologiczne, rozwojowe, techniki terapii tańcem i ruchem, podejście Laban Bartenieff, Body Mind Dancing, tańczyłam kontakt impro-wizację, Open Floor i bardzo je cenię. Przetańczyłam ponad 26 lat, jeżdżąc po różnych krajach, miastach, wioskach, płacząc, złoszcząc się, bojąc, ucząc i odkrywając piękno kontaktu ze sobą i z drugim człowiekiem. Wiem, że ciału można zaufać. Często pracuję z osobami, które są trenerami, coachami, terapeutami, nauczycielami i instruktorami różnych technik tańca i ruchu. Uczę niestandardowych, pogłębionych sposobów pracy, które angażują całą osobę/grupę i poszerzają perspektywę pracy z nim o sferę niewerbalną. Pracuję traktując człowieka jako całość, a ruch jako pierwszy, naturalny język, który jest połączony zarówno z emocjami jak i myśleniem. Bardzo bliskie jest mi zdanie Mirandy Tuffnell o tym, że “całe nasze poznanie świata zaczyna się w ciele”.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/magda_betlej.webp

MAGDA BETLEJ

Jestem nauczycielką Tantry i holistyczną terapeutką. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z otwieraniem serca i rozwijaniem uczuć, poszerzaniem świadomości i podnoszeniem poziomu energii życiowej. Byłam inicjowana jako nauczycielka w dawnych tradycjach szamańskich i systemie uzdrawiania MA-URI Healing Arts wywodzących z Nowej Zelandii i Hawajów. Przez wiele lat uczyłam tej metody jako trenerka. Uczyłam się przez kilka lat Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Path of Transformation u Johna Hawkena w Czechach i w Polsce. Jestem też trenerem i praktykiem oddechu. Ukończyłam trzyletni Profesjonalny Trening Oddechowy. To, co szczególnie mnie interesuje to eksplorowanie obszarów związanych z kobiecą mocą tworzenia, duchowością i seksualnością a także z tworzeniem intymnych relacji partnerskich opartych na głębokim połączeniu duchowym, uczuciowym i cielesnym. Stworzyłam autorki roczny kurs Magnetyczna Kobieta obejmujący 4 moduły: Transformacja, Kreacja, Pełnia i Trening Nauczycielski.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/olal.webp

ALEKSANDRA LEMBA

Jestem czynnie zawodowo tancerką i pasjonatką ruchu, od lat zanurzoną w kulturze karaibskiej, z której czerpię ogrom inspiracji, a szczególnie z jej tanecznej kobiecej strony. Prowadząc dedykowane kobietom warsztaty podążam za odkrywaniem tego czym jest kobiecość i jej wielowymiarowy aspekt. Eksploruję i doświadczam tematów związanych ze świadomym czuciem własnego ciała, ruchem intuicyjnym, ekspresją w ruchu i podążaniem za wibracjami płynącymi z naszego Ja cielesnego. A to miejsce, w którym jestem obecnie jest niczym innym jak następstwem moich doświadczeń. Jestem magistrem psychologii, trenerką warsztatów umiejętności psychospołecznych. Do końca 2019 roku rozwijałam się obszarze HR, ale po 8 latach pracy w korporacji poczułam, że czas ruszyć w dalszą drogę. Zatem rozwój. A jak rozwój to holistyczny – od stóp do głowy z uważnością i świadomym podążaniem za tym to co się dzieje we mnie. Ogromną inspiracją pracy z ciałem jest dla mnie dmt (dance movement therapy).

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/broniszewska_simbiosa.webp

BEATA BRONISZEWSKA

Terapeutka Holistyczna, Transpersonalna – Kwantowa, Terapeutka w terapii uzależnień. Instruktorką Rozwoju Osobistego i Terapii blokad w ciele. Certyfikowany Mediator, Instruktorka Aerial Joga, Naturopatka i Doula. Pracuję z rodowym zapisem Epigenetycznym w kontekście problemów rodzinnych, zdrowotnych, finansów dla firm i organizacji. Prowadzę sesje indywidualne, partnerskie, mediacje. Autorskie Ustawienia i Warsztaty w polu morfogenetycznym.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/malwina_stach_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

MALWINA STACH

Malwina to • Terapeutka Holistyczna • Psycholożka • Nauczycielka Świadomego Śnienia • Muzykoterapeutka • Nauczycielka Hatha Jogi i • Medytacji. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/gl.webp

ANNA GLIŃSKA-LACHOWICZ

Moją miłością jest taniec, moją pasją jest dzielenie się tą miłością z innymi ludźmi. Taniec jest obecny w moim życiu od zawsze… Jest potężnym narzędziem transformacji i odradzania się wciąż na nowo. Towarzyszę ludziom w tej drodze i transformacji z radością. A zawodowo… Doktor nauk humanistycznych, przez 21 lat adiunkt w Instytucie Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Opolskiego. Pedagog resocjalizacyjny, choreoterapeuta, tancerz i instruktor tańca, certyfikowany Arteterapeuta KAJROS i Certyfikowany Edukator Arteterapii KAJROS, Instruktor Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała (Instytut Tańca, Essen). Stale rozwija swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i warsztatach z zakresu szeroko rozumianej terapii poprzez taniec oraz świadomej pracy z ciałem, m.in.: Life-Art Process, Ruch Autentyczny, ¾ Dance, Medicine Movement, Danza Contemplativa, Taniec Kreatywny, Continuum Movement, Metoda Feldenkraisa, 5Rytmów®,Tańce w Kręgu, Dance Movement Therapy, Joga i wiele innych. Od ponad 15 lat propaguje walory choreoterapii i arteterapii w oddziaływaniach terapeutycznych i edukacyjnych, resocjalizacyjnych, także wobec osób nieprzystosowanych społecznie. Prowadzi w Polsce i za granicą specjalistyczne szkolenia dla nauczycieli i pedagogów, psychologów i terapeutów, pracowników Domów Pomocy Społecznej, pracowników służby zdrowia, pracowników Służby Więziennej, animatorów, a także przyszłych arteterapeutów i choreoterapeutów. Jako pierwsza w Polsce prowadzi terapię tańcem dla osób pozbawionych wolności. Autorka i koordynatorka nowatorskiego Projektu „WYSPA – taniec dla wolności” promującego terapię tańcem dla skazanych. Aktywnie zaangażowana w działania mające na celu zapobieganie wykluczeniu społecznemu osób nieprzystosowanych społecznie oraz resocjalizację osób przebywających w zakładach karnych. Ponad 18 lat doświadczeń zawodowych, ponad 1000 godzin przebytych szkoleń, ponad 70 wygłoszonych referatów na konferencjach naukowych w Polsce i za granicą, ponad 2000 godzin praktyki na parkiecie. Autorka książek i wielu artykułów naukowych propagujących walory terapeutyczne i resocjalizacyjne tańca. Systematycznie wzbogaca swój warsztat pracy i poszukuje inspiracji do swoich działań, dzieli się wiedzą i doświadczeniem zarażając pasją i miłością do tańca. Autorka unikalnego cyklu szkoleń specjalistycznych AKADMIA CHOREOTERAPII I ARTETERAPII – zapraszam na szkolenia do Wrocławia i Sopotu.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/freya_wolna_tantra_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

FREYA WOLNA

Tantric Love&Sex Coach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem, Certyfikowana nauczycielka Tantry i Masażu Tantrycznego w Szkole The Paths of Transformation (TPOT), Certyfikowana Trenerka Medytacji OSHO, Certyfikowana Terapeutka Masażu Tantrycznego. Freya to pełna życia, charyzmatyczna facylitatorka z pasją do rozwoju i transformacji. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe oraz praca edukacyjno-teatralna w Teatrze Praktycznym, dało jej gruntowne podstawy do prowadzenia dużych grup, profesjonalnego podejścia i etycznego nauczania. Freya prowadzi szkolenia transformacyjne, wzmacniając uczestników w obszarach tantrycznej seksualności i związków, mając na celu rozwinięcie ich pełnego potencjału. Od 2017 roku prowadzi roczne treningi Tantry, Masażu tantrycznego oraz Dark Eros Intensive w Szkole TPOT Johna Hawkena. Prowadzi również Warsztaty Tantry dla Kobiet i warsztaty Szamańskiej Świętej Seksualności. Jest oddana pracy ze starożytną medycyną kakao, tworząc eventy Ecstatic Cacao , gdzie tworzy unikalne przestrzenie medytacji i tańca przy niezwykłej muzyce, którą z pasją miksuje. Silna obecność, integralność i kobiece kochające serce Freyi tworzą bezpieczną przestrzeń do transformacji i rozwoju. Przygotowanie merytoryczne Freyi obejmuje: certyfikowane kursy Aspex i SAR na Sex Coach University (USA), Tantra Woman Training (HISZPANIA), Certyfikowany Trening Masażu Tantrycznego, 2 letni Certyfikowany Trening Nauczycielski Tantry z Johnem Hawkenem, ISTA level 1 i 2 w International School of Temple Arts, uzdrawianie i rozbrajanie seksualności Susan Rousgard oraz inne szkolenia tantryczne prowadzone przez Davida Deidę, Andrew Barnesa, Anandę Saritę, Bruce Lyona, Christophera Hareesha Wallisa, Shakti Malan, Sally Kempton i innych. Freya łączy gruntowną wiedzę i doświadczenie z pasją, głęboką szamańską mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę i nauczycielkę z zamiłowaniem do życia i transformacji. Przeszkoliła tysiące osób zarówno jako trenerka w korporacjach oraz jako nauczycielka rozwoju osobistego i Tantry. Ukończyła certyfikowane kursy Aspex oraz SAR w Sex Coach University (USA), Trening Tantra Woman, Certified Tantra Massage Teacher oraz kończy Tantra Teacher Training u Johna Hawkena, Poziom 1 i 2 w International School of Temple Arts (ISTA), Treningi Tantry u Johna Hawkena, Kursy uzdrawiania i rozbrajanie seksualności u Susan Rousgard, oraz inne treningi Tantryczne u Andrew Barnes’a i Anandy Sarity, Bruce Lyon’a, Christophera Hareesha Wallisa, Sally Kempton i wielu innych. Przez 3 lata prowadziła Międzynarodowy Festiwal Tantry w Nowym Kawkowie. Ukończyła studia zarządzania na University of Toronto w Kanadzie, a także posiada tytuł MBA w dziedzinie zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Koźmińskiego. W 2017 r ukończyła 2 letnie studium Psychologii zorientowanej na Proces.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/anji_bose_weber_joga_medytacje_festiwal_swiadomosciowy_wiedzy_simbiosa.webp

ANJALIKA BOSE WEBER

Nauczycielka vinjasy a także mantr i medytacji. Urodzona w Indiach Anjalika stanęła na macie pierwszy raz w wieku 7 lat na zajęciach w szkole i od tamtej pory regularnie praktykuje i uczy. Przez ostatnie 9 lat prowadziła duży ośrodek jogi na Goa w Indiach, gdzie oferowała autorski program Yoga & Detox a także regularne klasy Vinyasa Jogi i Pranayamy. Z wykształcenia magister architektury i projektowania, w 2009 roku zrezygnowała z kariery i zajęła się zgłębianiem jogi i jej wpływu na ludzkie życie. Posiadaczka certyfikatu nauczycielskiego TTC 200 hrs Yoga Alliance. Interesuje się zdrowym żywieniem, leczeniem energią, muzyką, śpiewem i sztuką.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/marta_dratwa_wasylek_movement_medicine_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

MARTA DRATWA-WASYŁEK

Certyfikowana nauczycielka Movement Medicine – praktyki świadomego ruchu i obecności stworzonej przez Ya’Acova & Susannah Darling Khan. Psychoterapeutka Gestalt po szkole dla psychoterapeutów i trenerów grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Coach oraz trener rozwoju osobistego. Od 20 lat pracuje rozwojowo z grupami i osobami indywidualnymi wspierając holistyczny rozwój oparty na łączeniu pracy z ciałem, umysłem, sercem i duchem. Od lat wspiera rozwój świadomych liderów biznesu. Od 7 lat prowadzi cotygodniową praktykę Movement Medicine w Warszawie oraz cykliczne zajęcia w kilku miastach w Polsce. W swojej pracy terapeuty inspiruje się najnowszymi badaniami nad ludzką psychiką, praktykami współczesnego szamanizmu oraz ich zastosowaniem do wzmacniania potencjału oraz relacji. Tworzy bezpieczną, transformującą przestrzeń do rozwoju i zmiany.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/monika_mojra_sylwestrowicz_uzdrowicielka_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

MONIKA MOJRA SYLWESTROWICZ

Robię to co kocham, żyję jak chcę! Jestem holistyczną terapeutką, wiedźmą, pieśniarką, tantryczką, UZDROWICIELKĄ. Mam w sobie zarówno delikatną kobietę jak i silnego mężczyznę. Człowiek to moja pasja, kocham muzykę , JESTEM PEŁNIĄ. Pomagam ludziom w odnalezieniu siebie, zdrowia, szczęścia, miłości, czucia i rytmu. Jestem żywym świadectwem. Wciąż się poszerzam, odkrywam, podróżuję… W swojej praktyce łączę intuicyjnie metody akademickie z szamanizmem, wiedzę i praktyki Wschodu i Zachodu, pracę z Ciałem z Duchowością, realia z mistycyzmem. Pracuję intuicyjne i z intencją. Korzystam ze swojej wewnętrznej mądrości i talentów. Jestem uważna i odważna, nie oceniam. Trzymam kręgi, prowadzę warsztaty, tworzę szamańską sztukę użytkową, śpiewam, JESTEM …Prowadzę Elitarną Szkołę Uzdrowicieli, gdzie przekazuję jej adeptom zintegrowaną wiedzę nt. medycyny kompletnej – MIKROKOSMONAUTYKI oraz medycyny żywiołów.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/04/sandra-anna.png

ANNA SANDRA

Twórczyni i kreatorka Awakenland, holistycznej przestrzeni samo-rozwojowej. Współzałożycielka i prowadząca w projekcie Awaken The Dancer, założycielka Making OH! Przestrzeni rozwoju dla par i singli. Facilitatorka izraelskiej Art Of Love School Shachara Caspi. Menadżerka produkcji festiwalu Dreamersland oraz licznych międzynarodowych warsztatów tantrycznych i rozwojowych. Prowadzi warsztaty rozwojowe, ruchowe i tantryczne, kręgi dla kobiet, eventy Dance Medicine, oraz treningi Art of Love. Edukatorka, pasjonatka samorozwoju, pracy terapeutycznej i pracy z ciałem, edukacji seksualnej, wschodniej filozofii i natywnych ścieżek, graficzka, oddana kreacji. W ciągu ostatnich 12 lat Anna uczyła się różnych metod pracy z ciałem i terapii, takich jak psychoterapia metodą Lowena, mindfulness, psychologia, kontakt improwizacja, medytacje Osho, edukacja seksualna, tantra, zouk i więcej. Szkoli się u międzynarodowych nauczycieli, pogłębia wiedzę i zdobywa doświadczenie na studiach i kursach. Prowadzi innych w procesie odkrywania swojej formy ekspresji, głębokiego kontaktu z sercem i otwieraniem się na życie w autentyczności, prawdzie i pełni przepływu. Zafascynowana rdzennymi kulturami, mądrością natywnych ludów i głębokim połączeniem z Matką Ziemią i Kosmosem. Zgłębia rytuały i szamańskie ścieżki z różnych tradycji. Wspomaga rozwój społeczności opartych na kokreacji, komunikacji, różnorodności, wspólnocie i zrównoważonemu rozwojowi. Tworzy bezpieczną przestrzeń, w której grupy mają możliwość rozwoju w sferach komunikacji i granic, pracy z ciałem i oddechem, rozumienia i wyrażania emocji, seksualności i edukacji seksualnej, pracy z wzorcami i schematami. Pasjonuje się łączeniem świata duchowego, nauki, sztuki i terapii. Zgłębianiem ludzkiej psychiki, życiem w prawdzie i z pełnym potencjałem, obejmując na drodze wszystkie wyzwania, zawsze znajdując iskrę światła w ciemności. Wierzy że podążanie ścieżką serca otwiera na życie pełne harmonii i przepływu z wszechświatem.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/jakub_babicki_wyklad_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

JAKUB BABICKI

Zajmuję się fitofarmakologią, etnobotaniką i zielarstwem. Badam właściwości fitofarmakologiczne roślin. Interesują mnie szczególnie związki z natury, które oddziałowują na układ nerwowy, świadomość, układ krążenia oraz patogeny: bakterie, wirusy i grzyby. Pracuję również jako wykładowca i technolog ds. przetwarzania surowców naturalnych, gdzie moim celem jest pomoc w wypuszczaniu na rynek wysokiej jakości produktów naturalnych. Popularyzuje biologię i ziołolecznictwo wśród ludzi, uczę bezpiecznego i racjonalnego korzystania z natury. Fascynuje mnie zagadnienie osobliwości biologicznej w żywych systemach. Moje naukowe zainteresowania to: biologia molekularna, biologia i ewolucja patogenów, fitofarmakologiczne i neurofizjologiczne sposoby leczenia choroby Alzheimera, depresji i innych chorób kognitywnych, medyczne właściwości pospolitych roślin flory polskiej i amazońskiej oraz zastosowanie substancji enteogenicznych w medycynie. Biorę udział w projektach badawczych nad sztuczną inteligencją.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/beata_broniszewska_i_maz.webp

WITOLD SOSNOWSKI & BEATA BRONISZEWSKA

(Wit) Terapeuta holistyczny, transpersonalny – kwantowy, Dyplomowany Terapeuta w terapii uzależnień. Instruktor Rozwoju Osobistego. Łącze w Sobie metody pracy z Świadomością i Podświadomością oraz techniki Neurolingwistyczne. W swoim autorskim programie wykorzystuje metody klasycznej psychologii jak również nowoczesne metody rozwoju osobowości człowieka. Tworzę i Prowadzę – Męski Krąg & Mądra Męskość – w Dom Aktywnej Świadomości. (Bea) Terapeutka Holistyczna, Transpersonalna – Kwantowa, Terapeutka w terapii uzależnień. Instruktorką Rozwoju Osobistego i Terapii blokad w ciele. Certyfikowany Mediator, Instruktorka Aerial Joga, Naturopatka i Doula. Pracuję z rodowym zapisem Epigenetycznym w kontekście problemów rodzinnych, zdrowotnych, finansów dla firm iorganizacji. Prowadzę sesje indywidualne, partnerskie, mediacje. Autorskie Ustawienia i Warsztaty w polu morfogenetycznym.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/marta_markocka_pepol_prelegent_simbiosa.webp

MARTA MARKOCKA-PEPOL

Jestem certyfikowaną nauczycielką medytacji uważności (mindfulness) i współczucia (compassion). Przez lata praktyki dosłownie przeprogramowałam się na lekkość, bezwysiłkowość i radość więc mam świadomość, jakim wspaniałym wsparciem w życiu jest medytacja. Kocham to, co analogowe, niespieszne, bez przepychu. Cenię też bezruch, obserwację i niedziałanie jako wstęp do wszelkich działań. Medytacje, które dla Was poprowadzę na festiwalu, będą okazją do zatrzymania i resetu w gąszczu rozmaitych festiwalowych aktywności. Postaram się w ten sposób wesprzeć Was (i siebie!) w przyswajaniu Simbiotycznej obfitości wszystkimi zmysłami, w pełni i do szpiku kości! U mnie będzie spokojnie, minimalistycznie i lekko ale jestem pewna, że te spotkania zapadną Wam na długo w pamięć. Medytacje ze mną będą jak pauzy w festiwalowej symfonii!

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/julia_marcinowska_gimnastyka_slowianska_na_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

JULIA MARCINOWSKA

Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowego, z wykształcenia socjologiem i mediatorem, trenerką warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowaną instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej i twórczynią inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA oraz grupy facebook Krąg Wiedźm – grupa przebudzonych Kobiet. Prowadzę różnego rodzaju warsztaty rozwoju osobistego łącząc Gimnastykę Słowiańską, kręgi kobiet, medytacje i intuicyjną pracę z przestrzeni serca m.in. poprzez malowanie mandali czy karty duchowe. Prowadzę też indywidualne sesje energetyczne jak channeling – spotkanie z Twoją Duszą, oczyszczanie energetyczne Spirit Release, oczyszczanie energetyczne miejsc / domów / mieszkań czy uzdrawianie pokoleniowych wzorców Rodowych. Przez 5 lat prowadziłam ośrodek holistycznego rozwoju osobistego CUD Grochów w Warszawie, organizowałam i brałam udział w różnego rodzaju eventach i festiwalach. Towarzyszę w rozwoju innym, odkrywania ich mocy i potencjału i sama nieustannie wciąż się rozwijam… Uczę się być coraz bardziej człowiekiem. Człowiekiem dla samej siebie i dla innych… Uczę się słuchać i słyszeć. Być człowiekiem, któremu kierunek wyznacza serce, a potem pomysły realizuje głowa, a nie odwrotnie… Uczę się czuć. Siebie. Świat dookoła. Innych… Uczę się, że to co naprawdę ważne to już wszyscy wiemy i mamy w sobie, tylko teraz wystarczy to odkryć, sobie przypomnieć, sięgnąć 🙂 Zapukała do mnie też Gimnastyka Słowiańska i otwiera mnie coraz bardziej na Ciało przez duże „C”. To piękna podróż i po paru latach własnej praktyki poczułam, że to czas aby nieść tą mądrość (tradycji, kobiecości, połączenia ze sobą, intuicji) dalej… Zapraszam do mojego świata Świata pokochania samej/samego SIEBIE, obudzenia mocy i mądrości WIEDŹMY / WIEDŹMINA w sobie.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/bartosz.webp

BARTOSZ ZADURSKI

Praktyk IFS, terapeuta Integracji Strukturalnej, certyfikowany provider TRE®, instruktor oddechu metodą Butejki, trener świadomej pracy z ciałem. Założyciel Soma – Centrum Świadomej Pracy z Ciałem, organizator Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem, Konferencji terapii Powięziowych oraz Festiwalu Masażu i Terapii Manualnych. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Pasjonat ruchu, tańca i psychosomatyki – zależności umysłu i ciała. Prelegent na wielu konferencjach i festiwalach, m.in: TEDx Gdynia, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem, Konferencja Towarzystwa Masażystów Polskich, Festiwal Wibracje, Festiwal Masażu, Konferencja Food & Health, Konwent Wiedzy Alternatywnej. Ukończył ponad 100 kursów, warsztatów i szkoleń m.in. u boku takich nauczycieli jak: Wojciech Cackowski, Tom Myers (USA),  Art Riggs (USA), John Smith (USA), Carol Manheim (USA) czy dr Osnat Arbel (Izrael) oraz Kavi Alessandro Gemin (Włochy).

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/Agnieszka_kozlowska_prelegent_simbiosa_festiwal_swiadomosciowy.webp

AGNIESZKA KOZŁOWSKA

Jestem Terapeutką Duchową i Przewodniczką po Rozwoju Świadomości. Pomagam ludziom poprzez terapie energetyczne, wchodząc w obszary nieznane i niezbadane. Stosuję różne techniki, metody i narzędzia dostosowując je do indywidualnych potrzeb.  Na co dzień pomagam w transformacji/przemianie trudności, chorób, poczucia braku oraz wszelkiego dyskomfortu pojawiającego się w życiu. Zajmuję się leczeniem na poziomie duszy, pracuję z podświadomością, nadświadomością, wyższą Jaźnią prowadząc związane z tym procesy energetyczne. Specjalizuję się w odkrywaniu błędnych wzorców, blokad, przekonań, schematów i programów, które są zapisane na bardzo głębokim poziomie historii naszej duszy. Pomagam wydobywać je na światło dzienne i uzdrowić. Razem z Klientami tworzymy nowe, pozytywne wzorce, umożliwiając tym samym na kreowanie rzeczywistości o jakiej marzą. Główne metody jakimi pracuję: + Odczyty z Kronik Akaszy – zagłębiam się w Księgę Życia, która pozwala nam odkryć wszystkie informacje o wyborach naszej duszy, lekcjach do przepracowania, programach i zapisanych w nas wzorcach; + Regres Matrycowy – prowadzę wędrówkę duszy po poprzednich wcieleniach przy użyciu technik kwantowych; + Dwupunkt – techniki kwantowe na Matrycy Energetycznej, pozwalające na transformację świadomości; + Reiki – metoda pracy z energią pozwalająca na jej swobodny przepływ, zasilająca zarówno ciało fizyczne jak również sferę emocjonalną i mentalną. Prowadzę również kursy i warsztaty (online i stacjonarnie) a także czytam z Kart Anielskich.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/piotr_lysoniewski_prelegent_simbiosa_festiwal_swiadomosciowy.webp

PIOTR ŁYSONIEWSKI

Naturoterapeuta, psychodietetyk, terapeuta i dietetyk medycyny chińskiej, pomysłodawca konceptu Taijitu – terapie holistyczne. Posiada zarówno szeroką wiedzę jak i doświadczenie na polu żywienia i gotowania – zarówno w kuchni polskiej jak i orientalnej. W swej pracy posługuje się technikami zaczerpniętymi z Tradycyjnej oraz Klasycznej Chińskiej Medycyny i łączy je z kuchnią Pięciu Przemian, tak aby jedzenie nie tylko dostarczało pełni swych walorów smakowych, ale stanowiło lekarstwo dla naszego Ciała i Duszy. Swym nieprzeciętnym podejściem do jedzenia, pokazuje Światu, że pokarm może być jedną ze wspaniałych i skutecznych metod do samouzdrawiania na każdym poziomie, czego można doświadczyć na jego warsztatach gotowania. Prócz dietetyki w swej pracy z pacjentem wykorzystuje akupunkturę, zioła, probiotykoterapię, terapię wisceralną, pracę z nerwem błędnym, emocjami i traumą. Zafascynowany taoistyczną praktyką QiGong w linii Evy Wong.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/karolina_daniec_prelegent_festiwal_simbiosa.webp

KAROLINA DANIEC

Jestem terapeutą ustawień systemowych. Łączę ustawienia z nowoczesnym szamanizmem i pracą z energią co pozwala bardzo głęboko dotrzeć do wnętrza człowieka, źródła jego problemu. Pomagam ludziom spojrzeć na ich problemy inaczej, szerzej, aby mogli przestać krzątać się w bezładzie znajdując odpowiedni kierunek i sposób działania. Ze mną mogą naprawić, zerwać lub po prosu zrozumieć relacje w ich życiu oraz uzdrowić emocje jakie w nich wywołują. Inspiruję i pokazuję ludziom ich potencjał, którego często nie dostrzegają.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/ewa_michalik_kardas_prelegent_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

EWA MICHALIK-KARDAŚ

Hej! Jestem Ewa. Działam w wielu kierunkach, które tworzą przestrzeń dla rozwoju i wykorzystania tego, co w trakcie życia stało się dla mnie inspiracją i pasją. Z wykształcenia i zawodu jestem naturopatką i bioenergoterapeutką, pedagogiem oraz magistrem inżynierem środowiska. Prowadzę praktykę terapeutyczno-edukacyjno-szkoleniową, a w ramach niej m.in. konsultacje indywidualne oraz warsztaty „Żyję Świadomie” dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Realizuję swoje pasje i misję m.in. poprzez szerzenie wiedzy i wspieranie ludzi w zakresach: profilaktyki zdrowia, powracania do zdrowia, bezpieczeństwa, świadomości, psychologii praktycznej, działania organizmu, rozwoju wewnętrznego, pracy z nawykami, energią, umysłem, ciałem i myślami, transformacji, świadomego ruchu i postawy ciała, reguł i pułapek zauważonych w otaczającej nas rzeczywistości, sprawczości, korzystania z prawa wyboru, przejmowania odpowiedzialności za swoje życie oraz kompetencji miękkich. Uwielbiam temat obiegu materii i energii w przyrodzie, który jest bazą wszystkiego. Kocham muzykę (śpiew, taniec, komponowanie, granie na instrumentach, słuchanie i odczuwanie) oraz nauki ścisłe. Trenuję sztuki walki (Krav Magę, Hung Gar i Tai chi). Lubię patrzeć na sprawy zarówno z lotu ptaka, a jednocześnie zwracać uwagę na detale. Jestem nieustająco: uczennicą i pasjonatką w odkrywaniu zarówno złożoności jak i prostoty istnienia.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/pyziaki.webp

MAŁGORZATA i MICHAŁ PYZIAKOWIE

Trener rozwoju osobistego i coach pracujący w nurcie integralnym. Inicjator męskiego kręgu działającego od 2012 roku w Łodzi, prowadzi warsztaty rozwoju osobistego dla mężczyzn, pracuje indywidualnie z mężczyznami nad lepszym zrozumieniem siebie, wewnętrznym ugruntowaniem, dostępem do wrażliwości i osobistej mocy. Prowadzi warsztaty wyciszenia i odosobnienia w naturze. Autor książki Męska ścieżka.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/acroyoga_festiwal_simbiosa_wiedza_rozwoj.webp

ACRO YOGA

Kasia, związana ze sportem od wielu lat, od kiedy hobbystyczne uczęszczanie na zajęcia pole dance przerodziło się w dorywczą pracę jako instruktor tego sportu, a potem w otwarcie własnego klubu. I Paweł, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, od lat instruktor gimnastyki sportowej. Wspólnie tworzą szkołę akrobatyki BOSO., zajarani prowadzeniem zajęć i progressem swoich uczniów. Jako para sportowców i zwolenników aktywnego spędzania czasu, połączyli siły i zagłębili się fascynujący świat acroyogi. A ponieważ oboje doskonale odnajdują się w roli nauczycieli, z chęcią podzielą się na treningach swoją wiedzą i doświadczeniem również z wami.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/rubaj.webp

ANDRZEJ RUBAJ

Trener rozwoju osobistego, muzyk. Współprowadzi roczny cykl warsztatów Męska Ścieżka warsztaty tantry, Wędrówkę Bohatera oraz zajęcia spontanicznego uwalniania głosu. W pracy wykorzystuje muzyczną improwizację oraz naturalny ruch. Od kilkunastu lat prowadzi wraz z żoną ośrodek warsztatowy Wytwórnia Ciszy.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/Asia-Pyrek-marisposa.webp

ASIA PYREK MARIPOSA

Wokalistka i kompozytorka, podróżniczka, blogerka i fotografka, trenerka rozwoju osobistego i mówczyni motywacyjna. Wydała 5 książek o podróżach (m.in. dla National Geographic), oraz autorską płytę Mariposa “Efekt Motyla” – nagrana w Hawanie w afro-kubańskim stylu – opowiada o drodze do szczęścia. Obecnie projekt Uroboros’Tribe. Tancerka Słońca – zaadoptowana przez Indian ponad 20 lat temu.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/Piotr-Matejuk.webp

PIOTR MATEJUK

Hipnoterapeuta, trener, współtwórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, doktorant w Instytucie Psychologii PAN, certyfikowany przez American School of Clinical Hypnosis oraz International Hypnosis Association. Jedyny w Polsce członek Society for Clinical & Experimental Hypnosis – największej międzynarodowej organizacji hipnozy klinicznej na Świecie. Twórca Programu Hipnoterapii Bólu oraz autorskich warsztatów autoterapeutycznych w Bieszczadach. Ekspert medialny ds. hipnoterapii, występuje m.in . z Pytaniu na Śniadanie, Programie 3 Polskiego Radia, ChilliZet, TOK FM, Super Ekspress. Publikuje w „Psychologii w Praktyce” – piśmie nr 1 dla psychologów w Polsce.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/jaroslaw_jamroz_tao_yin_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa-1.webp

JAROSŁAW JAMRÓZ

Jarek Tao Yin , od 21 lat instruktor Tao Yin i właściciel Górskiego Ośrodka Naturoterapii ESENCJA ZDROWIA. Od 2011r. Prezes Polskiego Towarzystwa Tao Yin. Tao Yin ,, Droga do wnętrza ”, medytacja w ruchu, jest to najprostszy krok, aby nasze ciało, umysł i duch, znajdowały się w tym samym czasie, w tym samym miejscu i płynnie podążały w nurcie naszego życia, czyli w zgodzie z naturą. Jestem szczęśliwy, że na Festiwalu Simbiosa mogę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami i pomóc im pobudzić, pokierować i poprowadzić energię Qi.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/Artur-Makiela.webp

ARTUR MAKIEŁA

Nazywam się Artur Makieła i jestem trenerem mentalnym i hipnotyzerem. Zajmuję się pracą z podświadomością i wykorzystaniem potęgi umysłu. Uczę jak wykorzystać precyzyjne zasady komunikacji do generowania większych zysków. Pomagam przełamywać wewnętrzne blokady w zakresie wystąpień publicznych, budowania relacji, pełnego akceptowania siebie, podnoszenia pewności siebie. Być może znasz mnie jako eksperta telewizyjnego ds. hipnozy albo człowieka, który zahipnotyzował Przystanek Woodstock. Zanim świat potoczył się tak, że zacząłem pomagać ludziom, sam szukałem sposobów, żeby pomóc sobie przestać być nieśmiałym i zakompleksionym człowiekiem. Wtedy trafiłem na hipnozę i NLP, które zmieniły moje życie diametralnie. Dziś jestem pięciokrotnym mówcą konferencji TEDx, międzynarodowym prelegentem, wykładowcą akademickim, a także promotorem hipnoterapii i hipnozy rozrywkowej w Polsce. Pracuję z ludźmi, którzy świadomi konieczności rozwoju, poszukują narzędzi i strategii do podnoszenia jakości życia.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/hania_darmas_milabo_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

HANIA DARMAS MILABO

Kobieta na ścieżce tantry i rozwoju osobistego, nauczycielka, choreoterapeutka, joginka, tancerka, psychoterapeutka Gestalt, tłumaczka językowa. Współzałożycielka MILABO – holistyczna praca z ciałem i duchem. MILABO to holistyczna przestrzeń założona przez siostry Hanię i Magdę Darmas. To miejsce, w którym jest dużo: energii, ruchu, muzyki, tańca, relaksu. Wierzymy w siłę i moc Ciała, które należy połączyć z własnym Umysłem. Dlatego też nasze podejście nazywamy: holistycznym. Poprzez różne formy pracy z ciałem odnajdujemy spokój i wyciszenie umysłu, dbamy o rozwój psychiczny, mentalny i fizyczny. Biorąc pod uwagę psychosomatyczne podejście zakładające ścisłe połączenie ciała i emocji, zmierzamy do pogłębienia świadomości obu powyższych dziedzin oraz do osiągnięcia pełnego zdrowia (fizycznego i psychicznego) i satysfakcji w życiu.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/anahita_dorota_flieger_biodanza_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

DOROTA FLIEGER ANAHITA

“Otwórz się na swój głos, Otwórz się na siebie!“ Od 6 lat dzielę się swoją pasją do śpiewu, tańca i naturalnej ekspresji inspirując i zapraszając do przestrzeni wewnętrznej harmonii i spokoju. Jestem Psycholożką i absolwentką 4-letniej szkoły Biodanzy w Berlinie. Imię Anahita to pochodzi od anioła pokazującego jak rozumieć i łączyć się z naturą. To także imię bogini wody i przyjemności życia. Od 2015 roku prowadzę medytacje, warsztaty pracy z głosem, ciałem, grupą, energią, emocjami, komunikacją, muzyką oraz samoekspresją w Polsce i za granicą. Tworzę przestrzenie, w których jest miejsce dla każdego, gdzie można odpocząć, zrelaksować się, nasycić energią spokoju i zaufania, osadzić się na nowo w sobie, zajrzeć w głąb siebie i sięgać swojego indywidualnego potencjału. Prowadzę regularne spotkania w Poznaniu tzw. Śpiewokręgi, czyli kręgi śpiewu intuicyjnego, medytacje prowadzone z muzyką na żywo oraz Biodanzę.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/dagmara_gmitrzak_web.webp

DAGMARA GMITRZAK

Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolożka, muzykoterapeutka, nauczycielka technik relaksacji i medytacji, przewodniczka kobiet, autorka 8 książek rozwojowych. Ma przeszło dwadzieścia lat doświadczenia w pracy rozwojowej z kobietami. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Praktyki Uważności Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi autorskie warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Od przeszło 20 lat prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy i pobierała nauki o rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej, Południowej, Hawajów. Ma dwa indiańskie imiona: Moon Song- Pieśń Księżyca oraz Rainbow Thunder Woman- Kobieta Tęczowy Piorun. Podąża Ścieżką Bogini- Świętej Kobiecości, Ścieżką Tantryczną i Szamańską. Inspiruje kobiety do przebudzenia pełni swojej kobiecej esencji, kobiety i mężczyzn do kroczenia swoją Ścieżką Powołania. Jest Rose i Solar Priestess, Lemurian Priestess oraz Womb Keeper. Autorka ośmiu książek, m.in: „Jak pokochać siebie”, „Trening Jaguara”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze artykuły do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy do pięknych miejsc mocy, (Bali, Hawaje, Malta).

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2022/05/ania-hajduczania-qigong-prelegent-festiwal-swiadomosciowy-simbiosa.png

ANNA HAJDUCZENIA

Zapraszam na Qigong dla ciała i ducha. Zajmuję się szeroko pojętą pracą z Energią i Świadomością. Jestem certyfikowanym instruktorem qigong od wielu lat i Mistrzem Bioenergoterapii. Nauki pobierałam u mistrzów w Polsce jak i bezpośrednio w klasztorze Shaolin w Chinach. W wyniku transformacji od 2015 r. zajmuję się na co dzień uzdrawianiem duchowym i prowadzę indywidualne sesje i głębokie procesy w Kronikach Akaszy – jest to sesja na wibracji bezwarunkowej miłości, która daje nam uwolnienie, ukojenie, napełnia harmonią i miłością co odczuwamy to na głębokim duchowym poziomie i poziomie wibracji naszego ciała. Bo wszystko jest Jednym Spisuję Przekazy ze Źródła, prowadzę regularne zajęcia grupowe i energetyczno-duchowe warsztaty wyjazdowe. Jestem założycielką Anahaj Centrum Samoświadomości w Olsztynie.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/azyser.webp

ANNA HENCKA-ZYSER

Psychoonkolog, psychotraumatolog, coach, mówca, wykładowca akademicki. Z pasji i zamiłowania autorka wielu publikacji (wydawnictwa książkowe, e-booki, podcasty) : Książka „Pomóc Ci? W drodze po zdrowie” (2021) ; Kalendarz Profilaktyczny (2020); e-book „ Profilaktyka w każdym wieku” (2022); e-book ” Pielęgnacja skóry w trakcie leczenia onkologicznego” (2023); Autorka platformy profilaktycznej dla pacjentów onkologicznych i ich rodzin oraz autorka i prowadzącya podcastów „O raku bez tabu”. Swoją potrzebę twórczego działania na rzecz osób potrzebujących realizuję jako międzynarodowy trener masaży i zabiegów onkologicznych (Orlando WFC) oraz twórca ogólnopolskich kampanii o profilu profilaktyczno-zdrowotnym („KobietaPro” 2021,2022), oraz współtwórca kampanii ” Masz Wybór” 2022, 2023.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/ld.webp

CEREMONIA KAKAO | LATAJĄCY DYWAN

Ceremonia Kakao polega na intencjonalnym łączeniu się ze swoim Sercem przy pomocy Kakao Ceremonialnego. Z tego połączenia płynie prawdziwe wielopoziomowe uzdrowienie. Muzyka jest wehikułem tej podróży, technologią i językiem naszej modlitwy. Poprzez ceremonię prowadzić nas będą pieśni, medytacje, modlitwy, intencje oraz ruch. Śpiewać będziemy pieśni z rożnych kultur i tradycji, które są tworzone w inspiracji Świętością Życia i pragnieniem urzeczywistnienia Wolności i Prawdy. Owocem tego doświadczenia będzie błogie poczucie połączenia z samym sobą, plemieniem i światem.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/zelenibore.webp

KONCERT: DŹWIĘKCZYNIENIE

Aja Piesionka (Laboratorium Pieśni) & Michał Zelenibore. Kobieta i mężczyzna. Historia stara jak świat ale śpiewana na nowo. W tańcu miłości i otwarcia na to, co nieznane. W uważności na siebie nawzajem, w trosce o swoje tempo i życzliwość wobec tego, co kruche, delikatne. Ziemia i Ogień, sacrum i profanum, dawanie i przyjmowanie, w ufności, w zaopiekowaniu. Czynienie dźwięków z ciszy tego, co JEST. Ciszy, która nic nie oczekuje ale dostraja się, słucha. Muzyka wdzięczności za relację głęboką jak ocean, rwącą jak dzika rzeka i spokojną jak wschodzące słońcem poranki. Muzyka – Źródło, dedykowana kobiecym i męskim wibracjom, ich wzajemnemu spotkaniu, na nowo, bez walki, we wzajemnym szacunku, w radości z powrotu do siebie, do ŚWIĘTEJ ZABAWY, ceremonii zjednoczenia. Powrotu do miejsca, gdzie jest przestrzeń na wszystko, gdzie jest się kochającą widownią dla wszystkiego, co się przez nas przejawia. Zapraszamy Ciebie – Piękna Kobieto i Piękny Mężczyzno, by razem z nami celebrować w dźwięku kobiece i męskie. By świętować to, co w nas UNIKALNE i to co WZAJEMNE, by poddać się tej wyjątkowej melodii, jej prowadzeniu przez wielkie NIE WIEM.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/sandra-maria_koncert_festiwal_swiadomosciowy-simbiosa.webp

KONCERT: HEART SINGING | SANDRA MARIA

Sandra Maria jest wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką, autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training. Swojego głosu używa intuicyjnie, czyli głównie poprzez głębokie zestrojenie się z przepływem odczuć w ciele w czasie śpiewania. „Jeśli chcę zaprosić uczestników do tego, by weszli w kontakt z tym co w nich głębokie, kruche i autentyczne, sama muszę najpierw wejść w ten proces doświadczania siebie. Moja autentyczność doświadczania zaprasza odbiorców do przestrzeni wspólnego poddania się przepływowi uczuć i ich przeżywania. Kiedy śpiewam intuicyjnie poddaję się przepływowi, którego nie kontroluję. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.”

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/marcin_emiji_heart_singing_festiwal_swiadmomosciowy_simbiosa.webp

MARCIN EMIJI

Marcin, czyli Martin Emiji jest kompozytorem, muzykiem, producentem muzycznym, realizatorem dźwięku oraz fotografem. Muzyka Marcina to eklektyczna kombinacja neo-klasyki, kojących dźwięków fortepianu, muzyki około filmowej oraz ambientu. W swoim przekazie emocjonalnym Marcin nawiązuje do procesu uzdrawiania wewnętrznego dziecka, do otwierania się na odczuwanie i wchodzenie w kontakt z samym sobą.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/alicja_ruczko_prelekcja_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

ALICJA RUCZKO

Pieśniarka, dyplomowana specjalistka w dziedzinie emisji i terapii głosu, uzdrowicielka dźwiękami mis tybetańskich, przewodniczka duchowa. Podczas warsztatów i indywidualnych sesji wspiera proces uwalniający naturalną ekspresję życiową (aktywacja potencjału duszy). Tworzy zespół Spirit Tree w ramach którego śpiewa i komponuje muzykę wspierającą proces harmonizowania i podwyższania jakości wibracyjnych. W praktyce rozwoju i pracy z głosem jestem od ponad dwudziestu lat. Praktykowałam w nurcie pracy z organicznym ciałem-głosem. Mam szerokie doświadczenie w obszarze pracy z pieśnią tradycyjną(polską, afrokaraibską i innymi), sztuki performatywnej oraz rytualnej. Od wielu lat prowadzę warsztaty, wykłady interaktywne, indywidualne sesje dotyczące szeroko rozumianej pracy z głosem i wibracją. Od 2006 roku prowadzę swoją praktykę Studio Głosu i Dźwięku, współpracuje z HARMONIUM Studio i innymi ośrodkami wspierającymi rozwój człowieka. Wykładam w Policealnym Studium Aktorskim przy Teatrze w Olsztynie.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2022/04/bohatyrowicz_rafal_koncert_simbiosa_festiwal_swiadomosciowy.png

KONCERT: RAFAŁ BOHATYREWICZ

Podróż przez muzyczny ocean energii… Rafał Bohatyrewicz to artystyczny ewenement złożony z jednego organizmu. Niektórzy mówią o jego koncertach – „One men show”. To kompozytor pochodzący z Mikołajek, który od zgoła ćwierć wieku z wielką pasją, wypełnioną dobrą energią, tworzy muzykę autorską przesiąknięta mantrami życia, miłości i empatii. Melodię swej duszy dodatkowo okala w uzdrawiającą ciało i umysł częstotliwość 432 Hz. Jego muzyczne pejzaże to wielowymiarową przestrzeń dźwięków wypełniona ogromnym ładunkiem emocjonalnym, tworzona z estymą w prawdzie płynącej prosto z serca. Właśnie dlatego dźwięki te trafiają głęboko, poruszając najdelikatniejsze struny naszej wyobraźni i wrażliwości. Zapraszam w podróż w zakątki kosmicznej muzyki międzygatunkowej, w którą zabierze Was magia dźwięku mojej akustycznej gitary.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/nuno_soul_travelers_koncert_simbiosa_festiwal_swiadomosciowy-1.webp

KONCERT: NUNO & SOUL TRAVELERS

Artyści podczas swojej muzycznej drogi odkryli niesamowitą moc improwizacji i postanowili połączyć siły. Ten eklektyczny twór czterech żywiołów oparty na muzyce elektronicznej przeplata ze sobą jazzową harmonię wokalu, mistyczne i psychodeliczne barwy fletu poprzecznego a wszystko to spięte jest klamrą plemiennych rytmów instrumentów perkusyjnych. Ich koncert jest ucztą dla duszy i ciała, teleportem do świata kojących dźwięków i przepięknych historii.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/echo_rodu_koncert_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

KONCERT: ECHO RODU

Nasze dusze zakorzenione są w górskiej przyrodzie, a jej harmonijne wibracje niosą się w granej przez nas muzyce. Łączymy rytualne, plemienne rytmy, z dobrociami cywilizacji – pulsującymi dźwiękami bujającej elektroniki, inspirowanej odgłosami natury. Całość zanurza w transie mistycznej aury prastarych rytuałów i zabiera w podróż po wymiarach odwieczności, wgłąb korzeni ziemi i w korony gwiazd. Towarzyszą nam przedwieczne instrumenty takie jak gusli – słowiańska harfa, lira korbowa, bębny oraz głosy.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/spirit_tree_koncert_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

KONCERT 432 Hz: SPIRIT TREE

Muzyczna podróży dla ciała i duszy. Usłyszymy piosenki autorstwa zespołu z tekstami Alicji, Marka, Rumiego i Szejkerów. Intencja z jaką powołujemy każde muzyczne spotkanie, to zbliżenie nas do zharmonizowania osób uczestniczących w koncercie oraz podniesienie energetyki. Podczas koncertu zapraszamy również do wspólnego śpiewania i współtworzenia tej muzycznej sytuacji. Instrumenty nastrojone są w stroju 432Hz. Skład: Alicja Ruczko – śpiew, sansula, misy tybetańskie, instrumenty perkusyjne, shruti box, tongue drum | Marek Ruczko – gitara, harmonium, śpiew | Zbigniew Zibi Nurzyński – bęben typu shaman, cajon oraz inne instrumenty perkusyjne.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/ramzi_attia_live_act_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa-2.webp

LIVE ACT: RAMZI ATTIA

Multi-instrumentalista, Producent Muzyczny, Podróżnik o Polsko – Tunezyjskiej narodowości. Na co dzień Ramzi komponuje i nagrywa muzykę, prowadzi warsztaty bębniarskie, występuje na żywo. Oprócz zamiłowania do Muzyki jako formę sztuki, misją Ramziego jest dzielenie się uzdrawiającą mocą która płynie z dźwięku oraz stanu świadomości w który wprowadza. Live sety w jego wydaniu to czysta improwizacja, głęboka podróż, ceremonia dźwięku która wprowadza w ruch emocje i ciało słuchaczy, jego intencją jest zaproszenie do przestrzeni nieskrepowanej ekspresji, pełnej obecności i boskiego przepływu. Klimaty: Downtempo, Organic House, Soul

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/agape.webp

KONCERT SZCZĘŚCIA 432 Hz | AGAPE

Koncert Szczęścia zawiera w sobie spokój, miłość, radość, odetchnienie, wyciszenie oraz poczucie własnej mocy. • Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej w częstotliwości 432Hz, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki Zaphir, misa tybetań-ska, kij deszczowy oraz różnorodne barwy świateł. Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju oraz koherencji serca i umysłu. •Zależy nam na tym, abyście mogli spędzić ten czas w jak najwygodniejszej pozycji, więc weźcie ze sobą matę i koc, aby w pełni zrelaksować się na leżąco •Celem naszych koncertów jest podnoszenie wibracji. Muzykoterapia to cudowna kojąca forma relaksacji, do której z całego serca zapraszamy każdego z Was. Kilka słów o nas: •Dominika Skowrońska• jestem kompozytorką i producent-ką muzyki New Age, relaksacyjnej, którą wydaję na całym świecie. Od wielu lat jestem związana z zespołem Grupa Furmana, z którym zagrałam setki koncertów w kraju i za granicą. Przeprowadzę Was przez Koncert malując dźwię-kami. •Daria Rakoczy• jestem artystką związaną od lat ze światem muzyki oraz z rozwojem osobistym. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć i szkoleń dla grup w każdym wieku. Przeprowadzę Was przez Koncert Szczęścia skupiając się na oddechu i wspierających afirmacjach.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/marek-tomczak-1.webp

KONCERT GONGÓW: MAREK TOMCZAK

Psycholog terapeuta , producent gongów kosmicznych, twórca muzyki relaksacyjnej i medytacyjnej łączący kierunki muzyczne z różnych stron świata. Wibracje gongów i mis przenoszą świadomość poza znane obszary co skutkuje rozciągnięciem świadomości bez stosowania substancji psychoaktywnych. Oferta dla osób zaawasowanych jak i początkujących. Z moich doświadczeń jest to najszybsza technologia pozwalająca rozpoznać czy jesteś gotów na zmiany czy stoisz w oporze .

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2022/05/puch.png

KONCERT: PUCHAŁA & TURCZYNOWICZ

Sławek Puchała naturoterapeuta, od ponad 20 lat prowadzi terapię poprzez ruch, medytację wedyjską, terapię dźwiękiem mis i gongów. Praktykuje jogę, kocha ludzi i góry. Miras Turczynowicz artysta wnętrz, gra na Didgeridoo od 17 lat, podróżnik, praktykuje jogę grał na totalnej biologii.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2022/11/dj_kuki_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.png

DJ SET: KUKI

Michał to DJ z wieloletnim klubowym doświadczeniem, który odnalazł swoją ścieżkę w Ecstatic Dance. Dominującym żywiołem Michała jest ogień, który mocno manifestuje się jego setach dj’skich. Muzyka, którą prezentuje w swoich setach uwolnienia i rozpalenia w uczestnikach wewnętrzny ogień. Michał z pełną dbałością o uczestników oraz oraz wszystkie szczegóły muzyczne przeprowadza przez płynnie zmiksowaną podróż muzyczną od niskich do wysokich wibracji, od zewnątrz do głębi a także od delikatności aż do wyrazistości, wszystko po to aby w tańcu każdy mógł odnaleźć w sobie przestrzenie, w które się normalnie nie zapuszcza.. a finalnie wylądować w błogości przy relaksacyjnych oczyszczających dziękach.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/01/jussi.webp

DJ SET: JUSSI MAGIC

Justyna jest pasjonatką tańca, świadomej pracy z ciałem i oddechem, nauczycielką jogi, terapeutką energetyczna, miłośniczką natury i pracy z roślinami oraz super mama i inżynierem jakości. Jej przygoda z Ecstatic Dance rozpoczęła się wiele lat temu w Amsterdamie. Justyna od pierwszego doświadczenia pokochała tą unikalną formę zgromadzeń świadomych tancerzy. Ecstatic Dance stał się jej wielką pasją. Szybko została wolontariuszka i osoba prowadzącą ceremonie tańca. Jej zamiłowanie do Ecststic Dance i pasja do muzyki objawiły się w pełni podczas jej unikalnych setów DJ-skich. Przez ostatnie lata DJ Jussi uważnie i wrażliwie przeprowadza uczestników przez ceremonię tańca na parkietach Ecstatic Dance w wielu miejscach na całym świecie. Jej intuicyjne i niepowtarzalne sety muzyczne organicznie współgrają z wibracją przestrzeni i potrzebom uczestników. Świadomie dobrana muzyka prowadzi nas przez głęboką, ekstatyczną podróż. Justyna podąża za swoją misją życiową inicjując, współtworząc i wspierając społeczności świadomego tańca.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/dave_dj_downtempo_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

DJ SET: D.A.V.E

d.a.v.e – pasjonat muzyki, przez znajomych określany współczesnym szamanem muzyki. Od ponad 10 lat zwiazany z muzyką, dj oraz współorganizator festiwali. Podczas swoich wystąpień zaprasza w podróż w głąb siebie, a grana muzyka pomaga w dotarciu do własnego wnętrza – czasem doświadczając bardzo głębokich doświadczeń duchowych. Eksploruje różne rodzaje muzyki, łącząc je zwinnie w magiczne kompozycje, tworząc muzyczny rytuał, który rozświetla umysł, serce i pomaga poszerzyć świadomość. Jego sety to czarodziejskie ceremonie, oplatane miłością i pełną akceptacją. Oddając się dźwiękom w zaufaniu, doświadczasz pełnej harmonii, przechodząca w medytację. Muzyka to nie tylko dźwięki, nuty czy instrumenty, to stan, który pozwala w sobie zobaczyć najpiękniejszego czarodzieja. Stan, w którym wiesz, że jesteś kimś więcej!

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/naraska_dj_set_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

DJ SET: NARASKA

Naraska to Instrumentalista, DJ oraz Producent Muzyczny pochodzący z Oświęcimia. Od 2007 roku mieszka w Krakowie oraz aktywnie działa na tamtejszej scenie muzycznej. Aktualnie pod dużą inspiracją muzyką orientalną, podczas swoich występów zwraca szczególną uwagę na zachowanie etniczno-tropikalnego klimatu, który w połączeniu z plemienną rytmiką zamienia występy w ceremonie. Naraska sprawia, że słuchacz na fali orientalnych rytmów mieszanych z muzyką elektroniczną, odbywa podróż po egzotycznych zakątkach całego świata. Poprzez swoje produkcje i remixy, tworzy pomost pomiędzy tradycyjnymi brzmieniami różnych kultur a współczesną muzyką taneczną.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/mead-ladies.webp

MEAD LADIES

Gosia Ruszkowska i Kaja Nowakowska – współzałożycielki duetu Mead Ladies, autorki dwóch książek o dzikich roślinach jadalnych: Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin oraz Dzikie kiszonki i inne fermentacje. Na co dzień w swojej pracowni prowadzą warsztaty z zakresu zielarstwa, dzikiej kuchni fermentacji, mydlarstwa, botanicznych kosmetyków i barwierstwa. W swojej działalności zgłębiają niemal każdy aspekt botaniki użytkowej i wciąż szkolą się w nowych dziedzinach.  Wkrótce na rynku zadebiutuje ich nowa marka, a roślinne produkty stworzone przez dziewczyny od podstaw będzie można powąchać, dotknąć, obejrzeć i kupić w czasie festiwalu 🙂 Dziewczyny podzielą się z uczestnikami i uczestniczkami wiedzą podczas dwóch wykładów i spaceru botanicznego.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/02/marcinsiubski.webp

MARCIN SIUBSKI

Marcina na drogę pracy z ciałem skierowała astrologia wedyj-ska. Po poznaniu swojego znaku wedyjskiego, w szybkim czasie skończył pierwsze szkolenie z masażu i rozpoczął indywidualną praktykę masaży i kontynuował swój rozwój na tej drodze. Moja pierwsza miłość w pracy z ciałem to masaż lomi lomi, później pojawiły się kolejne style masaży. Oprócz indywidualnej praktyki masaży prowadzi koncerty na gognach i wymianki masażowe.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/marek_ruczko_warsztaty_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

MAREK RUCZKO

znany też jako Książę Relaksu… przewodnik w praktyce jogi, uważności i medytacji; terapeuta oddechowy i pasjonat freedivingu. Twórca programu Wewnętrzna Harmonia – praktyk łączących poszukiwania duchowe z życiem codziennym; pedagog; założyciel i właściciel Studia Rozwoju Człowieka Harmonium oraz Laboratorium Oddechu w Olsztynie; twórca muzyki serca. Od 25 lat zgłębia techniki jogiczne i rozwojowe w kraju i zagranicą. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/03/soma_teatr_festiwal_swiadomosciowy_simbiosa.webp

TEATR SOMA

W charakterystycznej stylistyce czarnego teatru UV w języku pantomimy oraz w teatrze tańca odnajdziemy nowe znaczenia dla fenomenu narodzin życia i rozwoju jednostki. Zabierzemy widza w niesamowitą podróż kolorów, kształtów, struktur. Prawdziwe “Życie” zaskakuje, urzeka, rozśmiesza i łączy. Niesie za sobą wiele kontekstów, zdarzeń, tajemnic… Stworzymy nowe Życie, a Wy będziecie jego świadkami. reż. Patrycja Kozyra scenariusz: Teatr SOMA choreografie: Dominika Kaźmierska, Filip Masłowski, Dominik Wirkus, Natalia Mazurczak muzyka: Michał Kijewski, Dominik Wirkus występują: Dominik Wirkus, Dominika Kaźmierska, Filip Masłowski, Michał Kijewski

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/04/sss.webp

KONCERT: GanapatiOM

Kirtan to tradycyjny hinduistyczny sposób medytacji, polegający na wspólnym śpiewaniu mantr. W sanskrycie Kirtan oznacza wychwalanie, z kolei mantra składająca się z sylab: man (umysł) i tra (uwalniać, wznosić), ma na celu wyzwolenie umysłu. Nasz Kirtan wykonujemy z użyciem instrumentów takich jak: tradycyjne harmonium, djembe i gitary, zwykle siedząc w kręgu wraz z uczestnikami. W trakcie Kirtanu mają miejsce momenty bardzo energetyczne, wręcz wyrywające do tańca (do czego zachęcamy;)) oraz chwile pełne skupienia, skłaniające do wewnętrznych eksploracji i refleksji. Wszystko przeplata się, tworząc zintegrowaną całość. W efekcie, podczas takiej praktyki Kirtanu jej uczestnicy zyskują: – oczyszczenie z natłoku myśli; – wyciszenie umysłu; – rozluźnienie fizyczne i psychiczne; – wyrównanie oddechu; – wejście w stan medytacji – uczucie lekkości, wolności i radości w ciele i umyśle; – stan harmonii i koncentracji; – otwieranie głosu i serca;

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/04/stk.webp

MONIKA STUTZ-KOWALSKA i MARIKA ŁOBEJKO

Monika i Marika- od lat związane jesteśmy z tematyką budowania relacji, w tym relacji z naturą i w naturze. 🌿 Monika- dziennikarka, socjolożka, specjalistka ds. komunikacji społecznej, psycholożka w trakcie kształcenia. Od lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla rodziców i kobiet w tym między innymi „Kobiety lasu”, „Kręgi Mam poza schematami”. Jest trenerem fundacji FamilyLab założonej przez duńskiego pedagoga Jespera Juula. 🌿 Marika – zawodowo architektka krajobrazu, która kreuje przestrzeń: tę małą i tę dużą! Z tej funkcji nie wychodzi chyba nigdy, bo na co dzień dba, aby w jej ogrodzie życia panowała równowaga. Lubi uporządkowane grządki ale i zostawia miejsce na dzikie alejki. Jej ogród zawsze tętnił życiem i był pełen barw, ale użyźniła go jeszcze bardziej kończąc „Dzikie studia”, które otworzyły jej nowe horyzonty myślowe i zmieniły sposób patrzenia na świat wokół. 🌿 Nasze zainteresowania związane z wpływem natury na dobrostan człowieka i relacji, związane są przede wszystkim z osobistymi doświadczeniami każdej z nas. Na własnej skórze mogłyśmy poczuć wpływ przebywania w przyrodzie na: walkę z chorobami autoimmunologicznymi, spadkami, nastroju, budowanie relacji ze sobą i innymi. 🌿 Przez wiele lat zgłębiałyśmy wiedzę o tym w jaki sposób możemy wpłynąć na poprawę naszego życiowego dobrostanu, wykorzystując witaminę N- dostępną nam wszystkim, bezpłatnie, bez recepty. Wiedzę tą pogłębiałyśmy dwutorowo: Monika od strony socjologiczno-psychologicznej, Marika od tej „dzikiej”, przyrodniczej. Z połączenia tych doświadczeń, wiedzy i naszej przyjaźni powstał projekt „wLas poPas”. Zapraszamy na naszą wspólną ścieżkę.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/04/rootka.webp

ROOTKA I LUCA

Cześć! Tutaj Małgosia oraz Katarzyna- to właśnie my tworzymy pracownię ceramiczną – Rootka Pottery. Glina w połączeniu z wyobraźnią przekształca się w naszych rękach w przepiękne kubki, talerze oraz miseczki. Uwielbiamy zachęcać ludzi do twórczego spędzania czasu, wierzymy, że każdy posiada w sobie magiczną moc kreacji, która potrzebuje jedynie odrobiny motywacji lub dopingującego słowa. Dlatego też wielką przyjemność sprawia nam prowadzenie warsztatów oraz rozmowy z ludźmi na temat sztuki, którą możemy obserwować w naturze, całym otaczającym nas świecie. Na festiwalu Simbiosa koniecznie wpadajcie pogawędzić na nasze stoisko! Na czerwcowym wydarzeniu poprowadzimy również kreatywne warsztaty z lepienia gliny, warsztaty rozwijające dla dzieci oraz wykład i pokaz tworzenia kosmetyków.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2023/04/OZENU-1.webp

MARTA EWA OZENU

Aktywna miłośniczka medytacji i życia w “tu i teraz”. Międzynarodowy certyfikowany facylitator Medytacji Aktywnych Osho. Od 2010 intensywnie zaangażowana w praktykowanie i szerzenie medytacji według Osho. Przez te wszystkie lata dzieli się nimi podczas różnych warsztatów stacjonarnych i wyjazdowych. Poprowadziła je regularnie w Warszawie i Trójmieście a także w innych częściach kraju. Medytowała także w różnych ośrodkach Osho (Ukraina, Włochy, Indie, Szwecja, Dania). Na co dzień również praktykuje je, choćby sama we własnym domu. Medytacje Aktywne wspierają ją w życiu, rozpuszczaniu napięć w ciele, nabieraniu jasności i lekkości, odświeżaniu ciała, poczuciu harmonii i spokoju wewnętrznego. Dodają jej wigoru, optymizmu, sprawności umysłowej i fizycznej. 🌿 Misją życiową Marty Ozenu jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii co realizuje poprzez prowadzenie Medytacje Aktywne OSHO oraz jako coach w podejściu Zen Coachingu. 🌿 Z Zen Coachingiem związana od 2012 roku. Pierwsza i nadal jedyna Senior Coach Zen Coachingu w Polsce. Od 2018 nauczycielka Treningu Zen Coachingu. Międzynarodowa superwizorka tego nurtu. Członkini Stowarzyszenia Coachów Zen Coachingu oraz międzynarodowego “Core Teamu ZC”. Prowadzi także warsztaty, sesje i medytacje w ramach międzynarodowych “Advance” treningu oraz programu pogłębiającego. Autorka corocznie odbywających się warsztatów wyjazdowych „MOC Obecności” (co roku w terminie Bożego Ciała) oraz „Zanurzenie w prawdzie”(co roku na koniec października) – w duchu Zen Coachingu z medytacjami Aktywnymi Osho i wieloma innymi rozwojowymi narzędziami. Na co dzień z pasją prowadzi medytacje, szkolenia, warsztaty stacjonarne i wyjazdowe oraz indywidualne sesje coachingowe on-line, w Polsce i w różnych innych krajach. 🌿 Kocha podróżować, więc dzieli się medytacjami Osho i Zen Coachingiem tam gdzie jest! Poprowadziła je wielokrotnie nie tylko w Polsce ale i we Włoszech, w Tajlandii, Szwecji, Niemczech, Danii, Holandii, Węgrzech w ramach międzynarodowych festiwali, retreatów oraz jako część własnych kreacji. 🌿 Z wykształcenia dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie twórczyni, dyrektorka merytoryczna i wykładowca Akademii Nowoczesnego Zarządzania Coachingowego na Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie.

https://simbiosa.pl/wp-content/uploads/2022/03/simbiosaland.png

… TO NIE WSZYSTKO 😉

Zaglądaj tu częściej 😀 Wkrótce poinformujemy o kolejnych prelegentach. Do zobaczenia już 2 czerwca, nad jeziorem! Tak, to co widać na zdjęciu to SimbiosaLand. Zachwyt to pierwsze uczucie jakie poczujecie odwiedzając Festiwal Simbiosa. Potem będzie już tylko lepiej.

Log In ‹ Simbiosa | Festiwal Świadomościowy. — WordPress

Kiedy dusza do Symbiozy zmusza

Dołącz i nasyć duszę pozytywną energią