Festiwal

O Festiwalu

Piękne okoliczności przyrody, Perła Mazur i moc energii!

Festiwal Simbiosa to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie cechy klasycznego festiwalu muzycznego oraz akademii budowy świadomości i samorozwoju.

Festiwal Świadomościowy Simbiosa to też unikalne otoczenie. Spędzimy razem 4 dni nad jednym z najpiękniejszych i najczystszych jezior w Polsce, zwanym Perłą Mazur. Do dyspozycji i na wyłączność gości festiwalu udostępnimy obszerną plażę, charakteryzującą się bardzo długim wypłaceniem oraz białym i piaszczystym dnem. W słoneczne dni woda przybiera kolor lazuru a ciepły wietrzyk sprawia, że możemy poczuć się jak na Karaibach.

Na Festiwalu Simbiosa dla gości przygotowanych będzie siedem stref, w których przez cały dzień będzie się wiele działo. W czterech obszernym namiotach odbywać się będą prelekcje i warsztaty z kilkudziesięcioma prowadzącymi, od których goście będą mogli czerpać wiedzę, motywację, natchnienie oraz moc pozytywnej energii.

Do tego dwie sceny: nad jeziorem – warsztatowa dedykowana warsztatom ruchowym i przede wszystkim tanecznym oraz scena główna przy której będziemy gromadzić się wieczorami aby kontemplować koncerty i oddawać się szalonym harcom. Czeka nas wiele wspólnych podróży muzycznych.

Każdy dzień będziemy witać porannymi wspólnymi zajęciami ruchowymi, które będą odbywały się dwóch scenach, równolegle.

Każdy z gości będzie miał wybór, czy rozpocząć dzień jogą, tao yin czy może inną formą aktywności ruchowej.

Po wygaśnięciu scen, po północy, będziemy gromadzić się przy wielkim ognisku gdzie oddawać się ekstatycznym tańcom do wibrującej muzyki płynącej prosto do naszych serc.

Simbiosa to też niezapomniane spotkanie dla najmłodszych. W dedykowanej dzieciom strefie – Młode Smoki, rodzice będą mogli bezpiecznie porzucić swoje pociechy aby móc w pełni korzystać z festiwalowych atrakcji. Strefa Młode Smoki będzie aktywna od 10 do 18, będą w niej odbywały się atrakcje przez cały dzień a opieką nad dziećmi zajmą się profesjonalne pedagożki.

Dołącz do Simbiosy i poczuj symbiozę!

.

.