RELAKS, MEDYTACJE I EMOCJI UWALNIANIE

Spróbuj!

Sławek Puchała – dyplomowany masażysta i naturoterapeuta , absolwent Opolskiej Szkoły Fizjoterapii, Institut fur Klang-Massage-Terapie nach Peter Hess(R) w Uenzen, licznych kursów i szkoleń z zakresu terapii naturalnych. Od ponad 20 lat zajmuje się medycyną naturalną, a od 1999 roku prowadzi zarejestrowaną działalność paramedyczną i prowadzi swój gabinet. Od wielu lat organizuje kąpiele w dźwiękach gongów i mis tybetańskich oraz warsztaty dla świadomych grup poszukujących harmonii życia . Pasjonat gór, medytacji wedyjskiej i jogi.
🌿
Miras Turczynowicz – dźwięki pierwotne tkwiły w nim od zawsze. Poszukiwał dźwięków przyrody, podczas górskich wędrówek. Transformacja duchowa dokonała się w nim po przyjściu na świat jego córek- bliźniaczek. Wtedy kupił pierwsze didgeridoo i odkrył łagodzącą i kojącą moc tego pierwotnego instrumentu, oddziałującą na psychikę i ciało człowieka. Podjął naukę i samodzielne odkrywanie możliwości technicznych yirdakii. Zagrał liczne koncerty m.in. przed zespołem IRA, Patrycją Markowską. Podczas wyprawy do Nepalu dotknął głębi i duszy różnorodnych instrumentów. Po powrocie z podróży zagrał i zainicjował swój pierwszy koncert z Ruff Libners z Radio Samsara. Aktualnie gra w zespole Djembe Planet – łącząc rytmy afrykańskie i australijskie. Uczestniczy w licznych sound systemach. Wspiera akcję “Joga w parku”.

RELAKSACJA PRZY DŹWIĘKACH

MEDYTACJA WEDYJSKA

Dźwięki świata – relaksacyjna kąpiel w dźwiękach didgeridoo, bębnów, misy tybetańskich, gongów i kijów deszczowych.
🌿
Masaż dźwiękiem ma działanie relaksujące, lecznicze i psychoterapeutyczne. Gongi i misy tybetańskie wydają zróżnicowane dźwięki o różnych walorach terapeutycznych, prowadząc do harmonii organizmu na wszystkich poziomach. Wytwarzając silnie rezonujące dźwięki, wpływają na ciało, umysł i duszę poprzez spowalnianie przepływu fal mózgowych. Wibracje, na przemian drażniące i kojące, wysokie i niskie, uczestnicy seansu mogą odczuwać się w całym ciele w sposób subiektywny – od delikatnych wibracji po głębokie doznania natury fizycznej i emocjonalnej. Dźwięki wnikają w ciało powodując wibrację i ruch komórek, przez co każda komórka jest masowana. W rezultacie, wibracje powodują głębokie odprężenie psychiczne i fizyczne, silne pobudzenie i wyzwolenie potencjału twórczego uczestników.

UWALNIANIE EMOCJI PRZEZ CZAKRY

Doświadcz wibracji!

Warsztat do dźwięków.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!