KONCERT i KRĄG ŚPIEWU INTUICYJNEGO

Doświadcz tego i odkryj moc swojego głosu!

🍄 Sandra Maria & Emiji: Jesteśmy parą, kochamy siebie, kochamy wolność, vanlife i muzykę serca. Nasze przygody muzyczne zaczęły się w świecie muzyki stricte mainstreamowej. Oboje przeszliśmy długą drogę, by znaleźć się w miejscu, w którym jesteśmy teraz: jako artyści i jako ludzie. To co tworzymy dziś, jest autentycznym odzwierciedleniem tego co w nas, co kochamy i w co wierzymy, naszej prawdy.

🍄 Sandra Maria: Jestem wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką (m.in. “Staję się sobą”, “Pal się ogniu”), autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training.
Swojego głosu używam intuicyjnie, śpiewając z otwartego serca i ciała, nie bojąc się kroczyć totalnie nie utartymi ścieżkami wokalnymi, często używając języka znanego tylko mojemu duchowi i dźwięków, które wykraczają poza konwencjonalny śpiew…Kiedy śpiewam intuicyjnie poddaję się przepływowi. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.

🍄 Emiji: Jestem kompozytorem, muzykiem, fotografem, realizatorem dźwięku oraz producentem muzycznym z 20 letnim doświadczeniem w produkcji muzycznej.
Moja muzyka to eklektyczna kombinacja neo-klasyki, kojących dźwięków fortepianu, muzyki około filmowej oraz ambientu. W swoim przekazie emocjonalnym nawiązuję do tego co dla mnie ważne: do procesu uzdrawiania wewnętrznego dziecka, do otwierania się na miłość i wchodzenie w kontakt z samym sobą.

‘ZANURZENIA – PODRÓŻ W GŁĄB’ Z MUZYKĄ TRANSCENDENTALNĄ

Zanurz się…

Zamknij oczy.
Poddaj się temu co wybrzmiewa.
Pozwól muzyce, by przeniosła Cię w światy nieoczywiste.
W kosmiczny wymiar czucia. W wyobraźnię.
W pole transcendencji.
Zanurz się w mistycznej podróży przez głębię dźwięku, w której Muzyka i Głos Intuicyjny współtworzą portal do tego co Poza. Do Nieznanego.

Esencja naszej muzyki — to przepływ. To połączenie ambientu z niezwykle emocjonalnym głosem intuicyjnym, który często czerpie inspirację ze śpiewu białego czy etnicznego. To doświadczanie głębokiej i emocjonalnie bogatej przestrzeni dźwiękowej, w której wspólnym elementem są brzmienia o częstotliwości 528Hz oraz dudnienia binauralne odpowiadające falom Theta.

Zanurz się…

Z miłością: Sandra Maria & Emiji

 

KRĄG ŚPIEWU INTUICYJNEGO

Odkryj czym jest śpiew intuicyjny.

Jest to sposób wyrażania siebie za pomocą śpiewu, czy też po prostu dźwięków, które nie mają formy piosenki i nie mają wcześniej ustalonego tekstu czy melodii. Podstawą śpiewu intuicyjnego jest czysta improwizacja wzbogacona o głęboką świadomość przepływu uczuć w sobie podczas śpiewania. Ta uważność na swój wewnętrzny przepływ, to połączenie z sobą sprawia, że śpiew intuicyjny jest jak medytacja lub modlitwa, prowadzące nas do widzenia, czucia i słyszenia siebie. W tym przyzwoleniu na swoją intymną obecność rodzi się miłość.

W kręgu śpiewu intuicyjnego połączymy się we wspólnym wybrzmiewaniu dźwięków, których na co dzień nie używamy. Pozwolimy sobie na eksplorację swojego unikatowego brzmienia, wibracji, która jest charakterystyczna dla każdej osoby, niczym odcisk palca. Pozwólmy swoim głosom popłynąć w rejony nieoczywiste, niekonwencjonalne, tam, gdzie ciekawość poprowadzi 🍄

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!