MENTALIZM I NLP

Sprawdź to!

Jestem hipnoterapeutą, pasjonującym się psychologią i tym jak działamy jako ludzie.
Moja przygoda z hipnozą rozpoczęła się na Akademii Hipnozy Jacquinów, gdzie zdobyłem solidne fundamenty w tej dziedzinie. Obecnie kontynuuję swoje nauki w profesjonalnej Szkole Hipnoterapii w Warszawie, stale rozwijając swoje umiejętności jako terapeuta.

Jako certyfikowany Praktyk NLP i Coach kognitywny z Instytutu Bennewicza, posiadam narzędzia i wiedzę niezbędne do efektywnego wspierania innych w ich rozwoju osobistym.

Zajmuje się też pokazami mentalizmu i magii. Swoje umiejętności zdobyłem pod okiem hipnotyzera Artur Makieły, oraz iluzjonisty Michała Zaorskiego.
Głównym celem moich pokazów jest świetna zabawa, zaskakiwanie i kreowanie niezwykłych doświadczeń dla publiczności!

Przez ponad 10 lat swojego życia byłem zawodowym pokerzystą, co nauczyło mnie zarządzania emocjami, ryzykiem, analizy sytuacji i podejmowania trafnych decyzji pod presją. To doświadczenie nauczyło mnie również, jak ważne jest zrozumienie wpływu stresu na nasze życie i jak skutecznie sobie z nim radzić.
Teraz moją misją jest dzielenie się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, aby pomóc ludziom osiągnąć ich cele i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Moje podejście opiera się na holistycznym spojrzeniu na człowieka, integrując hipnoterapię, NLP, tantrę, medytacje i inne techniki, aby zapewnić wsparcie na różnych poziomach.

NEURO-LINGWISTYCZNE PROGLAMOWANIE (NLP)

Wykład

Zapraszam Cię na wyjątkowy wykład o Neuro-Lingwistycznym Programowaniu (NLP)!.
Czym dokładnie jest NLP i jakie korzyści może przynieść Ci w codziennym życiu? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak poprawić swoją komunikację zarówno w relacjach z innymi ludźmi, jak i wewnętrznie, z sobą samym?
Podczas tego pełnego inspiracji wykładu będziemy eksplorować fascynujący świat NLP. Poznasz podstawowe założenia i techniki, które zmieniają sposób, w jaki się komunikujemy, myślimy i działamy. Dowiesz się, jak poprawić jakość swoich relacji, zwiększyć skuteczność w przekazywaniu informacji i rozwijać świadomość siebie.

Ale to nie wszystko! W trakcie naszego spotkania przyjrzymy się szczegółowo technice zwaną “Perspective Pattern”.
Ta niezwykła metoda pozwoli nam spojrzeć na problemy z zupełnie innej perspektywy, otworzyć nasze umysły na nowe możliwości i wzmocnić naszą wiarę w to, że możemy sobie poradzić z trudnościami.
Będzie to niezwykła podróż po skrytych zakamarkach naszego umysłu, która odkryje przed Tobą nowe horyzonty. Nauczysz się skutecznych strategii komunikacyjnych, technik motywacyjnych i narzędzi do samorozwoju, które możesz natychmiast wdrożyć w swoim życiu.

POKAZ MENTALIZMU

Show!

Zapraszamy Was na nasz festiwalowy Pokaz Mentalistyczny, który porwie Was w świat zagadek umysłu i magii. Przygotuj się na show pełne niesamowitych tajemnic, zaskakujących chwil i świetnej zabawy!

Niepojęte możliwości umysłu oraz magia spotykają się w jednym miejscu, aby stworzyć niezapomniany pokaz. To jest show, które nie tylko Cię zaskoczy, ale także zostawi Cię z pytaniem: “Jak to możliwe?” i na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Podczas tego fascynującego występu wprowadzę Cię w świat tajemniczych umiejętności mentalnych. Zaskoczę Cię zdolnością czytania w myślach ,przewidywania przyszłości i wyborów publiczności.

Niezależnie od tego, czy jesteś sceptykiem, czy otwartym na magię, ten pokaz mentalizmu przeniesie Cię w świat, w którym wszystko wydaje się możliwe.
Dołącz do nas i pozwól się oczarować. To będzie pokaz pełen niezwykłych zdarzeń, który na długo zapadnie Ci w pamięci.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!