PIOTR ŁYSONIEWSKI

Dowiedz się o aromaterapii!

Z zawodu jestem naturopatą, zielarzem-fitoterapeutą oraz hirudoterapeutą. Moje największe pasje to aromaterapia i dietetyka funkcjonalna. Od 2018 roku prowadzę konsultacje żywieniowe, wykonuję zabiegi akupunktury, stawiania baniek ogniowych, a od 2 lat także terapię kamertonami. Dobieram różne elementy z zakresu terapii naturalnych, takie jak zioła, olejki eteryczne, zalecenia dietetyki medycyny chińskiej, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na mój temat i wiele unikatowych treści z zakresu terapii naturalnych znajdziecie pod nazwą „Taijitu – terapie holistyczne”.

ENERGETYCZNY ASPEKT WYKORZYSTANIA OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Wykład praktyczny

Obecnie aromaterapia przeżywa swój renesans. Po wielu wiekach zapomnienia, olejki eteryczne znów wychodzą na piedestał i są coraz częściej i poważniej traktowane jako skuteczne i bezpieczne narzędzie do wspierania medycyny konwencjonalnej jak i niezależny sposób na prowadzenie terapii z zakresu naturopatii czy ziołolecznictwa.

Ostatnie lata pokazały mi ogromny potencjał jaki drzemie w praktycznym wykorzystaniu olejków eterycznych. Nie sposób przejść obojętnie obok niesamowitych rezultatów jakie uzyskujemy w aromaterapii przy wszelkich zaburzeniach fizjologicznych czy emocjonalnych.

Natomiast wciąż niewiele mówi się o najszerszym działaniu olejków eterycznych, a mianowicie ich wpływie na naszą energetykę i właśnie ten temat chciałbym Wam przybliżyć na tym wykładzie, gdzie oprócz teorii będziecie mogli powąchać i poznać dziesiątki unikatowych zapachów z całego świata!

Brzmi jak coś dla Ciebie?

Dołącz!