CEREMONIA MUZYCZNA

Doświadcz tego!

Aja Piesionka

Alina Jurczyszyn: Kobieta Pieśń, założycielka Laboratorium Pieśni, od prawie dwudziestu lat dedykuje swoją ścieżkę zgłębianiu niezwykłej materii jaką jest dźwięk i pieśni tradycyjne. Podróżuje po całym świecie (m.in. USA, Japonia, Anglia, Indie, Turcja, Izrael i większość krajów Europy), prowadząc warsztaty, koncertując, zbierając pieśni u źródeł. Absolwentka Teatru Gardzienice, reżyserka spektakli muzycznych.

W swoim dorobku ma nagranych dziesięć płyt (w tym ostatnia płyta Laboratorium Pieśni: Rasti – w 2020 roku nominowana do Fryderyków) oraz napisaną książkę „Uwolnij swoją pieśń”.

Przez ostatnie lata praktykuje pieśni uzdrawiające, muzykoterapię, przy pomocy swoich instrumentów: bębnów szamańskich, grzechotek, shruti box, dzwonków, liry, fletu, ukulele, mis, a takżE kamertonów.


Zelenibore

Michał Zelenibore : Artysta Serca, muzyk, współzałożyciel i twórca autorskich kompozycji zespołu Annutara, multiinstrumentalista najbardziej oddany gitarze, kompozytor, producent muzyczny, wokalista, aktor teatrów niezależnych, podróżnik.

W jego muzyce przejawia się zachwyt nad cudem życia i tęsknota za głębokim połączeniem ze źródłem, poszukiwanie czystego i autentycznego wyrażania się jako istota ludzka. Owocami jego twórczości są płyty nagrane z zespołem Annutara, Laboratorium Pieśni, muzyka filmowa i teatralna oraz autorska płyta Joy Of Life wydana w sierpniu 2019.

DŹWIĘKCZYNIENIE

KONCERT

Kobieta i mężczyzna. Historia stara jak świat ale śpiewana na nowo. W tańcu miłości i otwarcia na to, co nieznane.
🌿
W uważności na siebie nawzajem, w trosce o swoje tempo i życzliwość wobec tego, co kruche, delikatne.
🌿
Ziemia i Ogień, sacrum i profanum, dawanie i przyjmowanie, w ufności, w zaopiekowaniu. Czynienie dźwięków z ciszy tego, co JEST. Ciszy, która nic nie oczekuje ale dostraja się, słucha.
🌿
Muzyka wdzięczności za relację głęboką jak ocean, rwącą jak dzika rzeka i spokojną jak wschodzące słońcem poranki.
Muzyka – Źródło, dedykowana kobiecym i męskim wibracjom, ich wzajemnemu spotkaniu, na nowo, bez walki, we wzajemnym szacunku, w radości z powrotu do siebie, do ŚWIĘTEJ ZABAWY, ceremonii zjednoczenia. Powrotu do miejsca, gdzie jest przestrzeń na wszystko, gdzie jest się kochającą widownią dla wszystkiego, co się przez nas przejawia.
🌿
Zapraszamy Ciebie – Piękna Kobieto i Piękny Mężczyzno, by razem z nami celebrować w dźwięku kobiece i męskie. By świętować to, co w nas UNIKALNE i to co WZAJEMNE, by poddać się tej wyjątkowej melodii, jej prowadzeniu przez wielkie NIE WIEM.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!