Medytujmy razem!

Doświadcz tego!

Jestem certyfikowaną nauczycielką medytacji uważności (mindfulness) i współczucia (compassion). Przez lata praktyki dosłownie przeprogramowałam się na lekkość, bezwysiłkowość i radość więc mam świadomość, jakim wspaniałym wsparciem w życiu jest medytacja.

Kocham to, co analogowe, niespieszne, bez przepychu. Cenię też bezruch, obserwację i niedziałanie jako wstęp do wszelkich działań.

Medytacje, które dla Was poprowadzę na festiwalu, będą okazją do zatrzymania i resetu w gąszczu rozmaitych festiwalowych aktywności. Postaram się w ten sposób wesprzeć Was (i siebie!) w przyswajaniu Simbiotycznej obfitości wszystkimi zmysłami, w pełni i do szpiku kości!

U mnie będzie spokojnie, minimalistycznie i lekko ale jestem pewna, że te spotkania zapadną Wam na długo w pamięć. Medytacje ze mną będą jak pauzy w festiwalowej symfonii!

MEDYTACJA

Dołącz i przeżyj to!

Jak momenty ciszy pomiędzy dźwiękami symfonii, jak zaciągnięcie się zapachem ziaren kawy w perfumerii, jak odrobina wasabi przed kolejnym kęsem sushi…
…tak i wśród wielu emocjonujących i energochłonnych wydarzeń festiwalu będzie przestrzeń na 𝐙𝐀𝐓𝐑𝐙𝐘𝐌𝐀𝐍𝐈𝐄.
🌿
„Mądre niedziałanie <<tuż przed>> jest tym, co najbardziej pomaga we wszelkich moich działaniach. Precyzja, umiarkowanie i spokój, które się wtedy pojawiają, są nie do przecenienia. Bardzo często <<mniej>> znaczy o wiele więcej, niż by mogło się wydawać”.
🌿
Prowadzone przez Martę minimalistyczne medytacje 𝐦𝐢𝐧𝐝𝐟𝐮𝐥𝐧𝐞𝐬𝐬 z elementami 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐚𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧 będą dla Was okazją do NIEDZIAŁANIA i oczyszczenia umysłu z nadmiaru bodźców.
🌿
Medytacja mindfulness to takie kierowanie własną uwagą, które przywraca kontakt ze sobą, z własnym ciałem i zmysłami, w które jesteśmy wyposażeni. Pomaga zminimalizować odbierane bodźce, zrobić przestrzeń w głowie i przywrócić poczucie lekkości po to, by pełniej odbierać życie. Medytacja compassion dodatkowo wspiera życzliwy ton naszego wewnętrznego głosu.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!