SPOTKANIE Z JULIĄ

Doświadcz!

Jestem trenerką rozwoju osobistego i duchowego, z wykształcenia socjologiem i mediatorem, trenerką warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowaną instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej i twórczynią inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA oraz grupy facebook Krąg Wiedźm – grupa przebudzonych Kobiet.

🌿

Prowadzę różnego rodzaju warsztaty rozwoju osobistego łącząc Gimnastykę Słowiańską, kręgi kobiet, medytacje i intuicyjną pracę z przestrzeni serca m.in. poprzez malowanie mandali czy karty duchowe. Prowadzę też indywidualne sesje energetyczne jak channeling – spotkanie z Twoją Duszą, oczyszczanie energetyczne Spirit Release, oczyszczanie energetyczne miejsc/domów/mieszkań czy uzdrawianie pokoleniowych wzorców Rodowych.

🌿
Przez 5 lat prowadziłam ośrodek holistycznego rozwoju osobistego CUD Grochów w Warszawie, organizowałam i brałam udział w różnego rodzaju eventach i festiwalach.
Towarzyszę w rozwoju innym, odkrywania ich mocy i potencjału i sama nieustannie wciąż się rozwijam…
🌿
  • Uczę się być coraz bardziej człowiekiem. Człowiekiem dla samej siebie i dla innych…
  • Uczę się słuchać i słyszeć. Być człowiekiem, któremu kierunek wyznacza serce, a potem pomysły realizuje głowa, a nie odwrotnie…
  • Uczę się czuć. Siebie. Świat dookoła. Innych…
  • Uczę się, że to co naprawdę ważne to już wszyscy wiemy i mamy w sobie, tylko teraz wystarczy to odkryć, sobie przypomnieć, sięgnąć 🙂
🌿
Zapukała do mnie też Gimnastyka Słowiańska i otwiera mnie coraz bardziej na Ciało przez duże „C”. To piękna podróż i po paru latach własnej praktyki poczułam, że to czas aby nieść tą mądrość (tradycji, kobiecości, połączenia ze sobą, intuicji) dalej…
🌿
Zapraszam do mojego świata Świata pokochania samej/samego SIEBIE, obudzenia mocy i mądrości WIEDŹMY/WIEDŹMINA w sobie ✨

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA

Powyginaj śmiało ciało!

Gimnastyka Słowiańska to system 27 ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających stymulujących kobiecy układ hormonalny.

Wyróżnia ją łagodność, praktyczność i brak elementu siłowego obecnego w różnych ćwiczeniach fitnesowych. Ćwiczenia te w naturalny sposób wzmacniają kobiecość oddziałując zarówno na ciało, jak i na psyche.

🌿
Gimnastyka słowiańska to przede wszystkim holistyczny system rewitalizacji i odblokowywania energii oparty na słowiańskim dziedzictwie kulturowym. System ten w niczym nie ustępuje praktykom dalekiego wschodu, takim jak joga, qi gong czy tai chi, ale przez to, że ma słowiańskie korzenie jest najbliższy duszy i konstrukcji energetycznej Polek.

🌿

Nazywana swoistą „psychoterapią ciała” ponieważ oprócz zwiększenia zakresów ruchu i wzmocnienia mięśni uwalnia wiele blokad emocjonalnych „poupychanych” w ciele.
System składa się z 27 ćwiczeń, które przyporządkowane są do trzech „światów”, na jakie dzielili swój światopogląd Słowianie:

  • Świat Górny (Prawia) to świat boski odpowiadający ideom, myślom, poglądom – ćwiczymy go na stojąco
  • Świat Średni (Jawia) to świat ludzki, związany z uczuciami, emocjami, tym co tu i teraz – ćwiczymy go na kolanach
  • Świat Dolny (Nawia) to świat przodków, żywiołów, symboli i archetypów odpowiedzialny za działanie – ćwiczymy go w pozycji na kolanach i łokciach.

🌿

Stała praktyka na poziomie ciała reguluje cykl miesiączkowy, dodaje energii i witalności, zmniejsza dolegliwości związane z PMS i hormonami, przygotowuje do ciąży i porodu, a starsze kobiety miękko przeprowadza przez okres menopauzy. Na poziomie Ducha osadza kobiety w swojej mocy, odkrywaniu własnej mądrości, zaufania swojej intuicji i „tej która wie” – Wiedźmy w nas.

🌿

Podczas zajęć na festiwalu opowiem o tym jak Gimnastyka Słowiańska została odkryta na nowo na naszych terenach, w medytacji uziemimy się, połączymy ze Źródłem oraz puścimy intencje w świat. Następnie wspólnie poćwiczymy zestaw dnia wyliczony na podstawie daty, miejsca i godziny zajęć, a zakończymy oczyszczeniem energetycznym oddając do ziemi wszystko co stare i już niepotrzebne.

🌿
Do praktyki potrzebujesz matę, wygodny strój (Gimnastykę Słowiańską ćwiczymy bez staników, więc zadbaj o to abyś mogła oddychać pełną piersią), wodę do picia i otwarte serce.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!