ZDOBĄDŹ WIEDZĘ O ENTEOGENACH

Doświadcz tego!

Zajmuję się fitofarmakologią, etnobotaniką i zielarstwem. Badam właściwości fitofarmakologiczne roślin. Interesują mnie szczególnie związki z natury, które oddziałowują na układ nerwowy, świadomość, układ krążenia oraz patogeny: bakterie, wirusy i grzyby.

🌿

Pracuję również jako wykładowca i technolog ds. przetwarzania surowców naturalnych, gdzie moim celem jest pomoc w wypuszczaniu na rynek wysokiej jakości produktów naturalnych. Popularyzuje biologię i ziołolecznictwo wśród ludzi, uczę bezpiecznego i racjonalnego korzystania z natury.

🌿

Fascynuje mnie zagadnienie osobliwości biologicznej w żywych systemach. Moje naukowe zainteresowania to: biologia molekularna, biologia i ewolucja patogenów, fitofarmakologiczne i neurofizjologiczne sposoby leczenia choroby Alzheimera, depresji i innych chorób kognitywnych, medyczne właściwości pospolitych roślin flory polskiej i amazońskiej oraz zastosowanie substancji enteogenicznych w medycynie. Biorę udział w projektach badawczych nad sztuczną inteligencją.

RACJONALNE I BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z ENTEOGENÓW

DOWIEDZ SIĘ!

.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!