GNOM ELEKTRON

Zatańczmy!

••• 𝑮𝑵𝑶𝑴 𝑬𝑳𝑬𝑲𝑻𝑹𝑶𝑵 • 𝑲𝒐𝒏𝒄𝒆𝒓𝒕 •••
To chyba jedyna muzyczna ekipa w Polsce, która tworzy, gra i koncertuje pod batutą istoty baśniowej i takiej trochę magicznej. Było więc dla nas oczywistym, że nasze ścieżki przeciąć się muszą.
🧡 Kochani, w piątkowy wieczór zapraszamy na koncert ekipy Gnom Elektron, trzyosobowej elektro/organicznej hybrydy z Warszawy, prowadzonej przez 𝒃𝒊𝒆𝒔𝒛𝒄𝒛𝒂𝒅𝒛𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 𝒌𝒓𝒂𝒔𝒏𝒂𝒍𝒂. Pod jego czujnym okiem tworzą muzykę z pogranicza new wave rocka, psy reggae i szeroko pojętej elektroniki.
🧡 Gnomy łączą syntetyczne brzmienie bazujące na samplach, loopach i syntezatorowych sekwencjach wraz z żywym instrumentarium, wzbogaconym o elementy etno.
🧡 To mieszanka psychodelicznego transu, bujającego dubu, gitarowych riffów i ambientowych przestrzeni zlepiona w jedną mocną pigułę.
𝑺𝒑𝒐𝒕𝒌𝒂𝒋𝒎𝒚 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒘 𝒕𝒂𝒏́𝒄𝒖, 𝒑𝒐𝒅 𝒔𝒄𝒆𝒏𝒂̨ 😃 𝒁 𝒌𝒊𝒎 𝒔𝒊𝒆̨ 𝒘𝒊𝒅𝒛𝒊𝒎𝒚?

Festiwal Simbiosa

Dołącz, rozwijaj się i żyj pełnią!

Dołącz do nas!

Brzmi jak coś dla Ciebie?

Dołącz!