Warsztaty z Anną

Doświadcz tego!

Twórczyni i kreatorka Awakenland, holistycznej przestrzeni samo-rozwojowej. Współzałożycielka i prowadząca w projekcie Awaken The Dancer, założycielka Making OH! Przestrzeni rozwoju dla par i singli. Facilitatorka izraelskiej Art Of Love School Shachara Caspi. Menadżerka produkcji festiwalu Dreamersland oraz licznych międzynarodowych warsztatów tantrycznych i rozwojowych. Prowadzi warsztaty rozwojowe, ruchowe i tantryczne, kręgi dla kobiet, eventy Dance Medicine, oraz treningi Art of Love.

Edukatorka, pasjonatka samorozwoju, pracy terapeutycznej i pracy z ciałem, edukacji seksualnej, wschodniej filozofii i natywnych ścieżek, graficzka, oddana kreacji.

🌿

W ciągu ostatnich 12 lat Anna uczyła się różnych metod pracy z ciałem i terapii, takich jak psychoterapia metodą Lowena, mindfulness, psychologia, kontakt improwizacja, medytacje Osho, edukacja seksualna, tantra, zouk i więcej. Szkoli się u międzynarodowych nauczycieli, pogłębia wiedzę i zdobywa doświadczenie na studiach i kursach. Prowadzi innych w procesie odkrywania swojej formy ekspresji, głębokiego kontaktu z sercem i otwieraniem się na życie w autentyczności, prawdzie i pełni przepływu.
Zafascynowana rdzennymi kulturami, mądrością natywnych ludów i głębokim połączeniem z Matką Ziemią i Kosmosem. Zgłębia rytuały i szamańskie ścieżki z różnych tradycji. Wspomaga rozwój społeczności opartych na kokreacji, komunikacji, różnorodności, wspólnocie i zrównoważonemu rozwojowi.

🌿

Tworzy bezpieczną przestrzeń, w której grupy mają możliwość rozwoju w sferach komunikacji i granic, pracy z ciałem i oddechem, rozumienia i wyrażania emocji, seksualności i edukacji seksualnej, pracy z wzorcami i schematami.

Pasjonuje się łączeniem świata duchowego, nauki, sztuki i terapii. Zgłębianiem ludzkiej psychiki, życiem w prawdzie i z pełnym potencjałem, obejmując na drodze wszystkie wyzwania, zawsze znajdując iskrę światła w ciemności. Wierzy że podążanie ścieżką serca otwiera na życie pełne harmonii i przepływu z wszechświatem.

MĘSKA SEKSUALNOŚĆ OKIEM KOBIETY

WARSZTAT DLA MĘŻCZYZN

🌿 Mężczyzna seksualny, czyli jaki?
🌿 Spotkajmy się w przestrzeni otwartości, lekkości i szczerości, aby poruszyć tematy związane z tym, jak właściwie widzi mężczyznę w jego seksualności kobieta.
🌿 W jego mocy, słabości, niepewności, czy pożądaniu.
🌿 Jaka jest różnica dla kobiety między tym, co męskie, a tym co chłopięce.
🌿 Co jest niezwykle pociągające, a co odpycha i jak wrażliwość i otwartość mogą wpłynąć na pogłębienie relacji i lepszy seks.
🌿 Jaka jest różnica między seksualnością, pożądaniem, sensualnością i intymnością.
🌿 Jak rozmawiać z kobietą o swoich pragnieniach, słabościach, fantazjach?
Te i inne tematy pojawią się podczas dyskusji połączonej z kilkoma ćwiczeniami.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!