ZACZNIJ DZIEŃ Z ANIĄ

Doświadcz tego!

Ania zajmuje się szeroko pojętą pracą z Energią i Świadomością. Jest certyfikowanym instruktorem 𝐐𝐢𝐠𝐨𝐧𝐠 od wielu lat i Mistrzem Bioenergoterapii. Nauki pobierała u mistrzów w Polsce jak i bezpośrednio w klasztorze 𝐒𝐡𝐚𝐨𝐥𝐢𝐧 w Chinach.
W wyniku transformacji od 2015 r. zajmuje się na co dzień uzdrawianiem duchowym i prowadzę indywidualne sesje i głębokie procesy w 𝐊𝐫𝐨𝐧𝐢𝐤𝐚𝐜𝐡 𝐀𝐤𝐚𝐬𝐳𝐲 – jest to sesja na wibracji bezwarunkowej miłości, która daje nam uwolnienie, ukojenie, napełnia harmonią i miłością, co odczuwamy na głębokim duchowym poziomie i poziomie wibracji naszego ciała.
🪷
Bo wszystko jest Jednym. Spisuję Przekazy ze Źródła, prowadzę regularne zajęcia grupowe i energetyczno-duchowe warsztaty wyjazdowe.

QIGONG

WARSZTAT RUCHOWY

Zadbaj o swoją energię życiową na poziomie ciała i ducha dzięki sekretnej wiedzy ze starożytnych Chin, którą przekaże Wam Anna Hajduczenia z Anahaj Centrum Samoświadomości
🪷
Zapraszam na zajęcia 𝐐𝐢𝐠𝐨𝐧𝐠, na których doświadczymy łagodnej medytacji w ruchu, ze świadomym oddechem i odpowiednią koncentracją. Połączymy się z Energią Ziemi i Nieba, otworzymy serce na Miłość i Światło naszej Duszy.
🪷
W prosty sposób odżywimy narządy wewnętrzne, uwolnimy blokady, wzmocnimy ciało i otworzymy się na moc naszego Ducha.
• 𝐐𝐢𝐠𝐨𝐧𝐠 uspokaja umysł, wycisza, relaksuje.
Daje nam możliwość zanurzenia się w tu i teraz.
• 𝐐𝐢𝐠𝐨𝐧𝐠 pomaga w łagodny sposób uwalniać emocje i odblokowywać dostęp do poziomu naszego serca.
• 𝐐𝐢𝐠𝐨𝐧𝐠 (czyt. czi kung) – to system praktyk zdrowotnych wywodzący się ze starożytnych Chin.
🪷
𝐐𝐢𝐠𝐨𝐧𝐠 jest częścią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i liczy sobie ok. 5000 lat. Są to ćwiczenia z energią życiową QI oparte na spokojnych ruchach, odpowiednim oddychaniu i koncentracji, dzięki którym osiągniesz spokój, harmonię, relaks i wyciszenie, a równocześnie doenergetyzowanie.
🪷
• Dzięki regularnej praktyce możemy osiągnąć przede wszystkim zdrowie i odporność, sprawność, równowagę emocjonalną i długowieczność.
• Przy zaawansowanej praktyce – wyższy poziom osobistego rozwoju i spełnienie duchowe. Praktyka dla wszystkich niezależnie od wieku, stanu zdrowia ani wyznawanej religii.
• Te często bardzo proste ćwiczenia dają Ci samouzdrawiającą moc, pobudzają organizm do samoleczenia, usprawniają narządy wewnętrzne, przyspieszają usuwanie toksyn, uelastyczniają stawy, kręgosłup i skórę, pomagają radzić sobie ze stresem, poprawiają sprawność umysłową, wzmacniają system energetyczny, likwidują blokady energetyczne w meridianach i zapobiegają powstawaniu w nich zakłóceń.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!