Koncert relaksacyjny Agape Music DD

Doświadcz tego!

Dominika Skowrońska:

jestem kompozytorką i producent-ką muzyki New Age, relaksacyjnej, którą wydaję na całym świecie. Od wielu lat jestem związana z zespołem Grupa Furmana, z którym zagrałam setki koncertów w kraju i za granicą. Przeprowadzę Was przez Koncert malując dźwiękami.

Daria Rakoczy:

jestem artystką związaną od lat ze światem muzyki oraz z rozwojem osobistym. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć i szkoleń dla grup w każdym wieku. Przeprowadzę Was przez Koncert Szczęścia skupiając się na oddechu i wspierających afirmacjach.

KONCERT RELAKSACYJNY

432 Hz

Koncert Szczęścia zawiera w sobie spokój, miłość, radość, odetchnienie, wyciszenie oraz poczucie własnej mocy. Całość opiera się na muzyce relaksacyjnej w częstotliwości 432Hz, w której przenikają się dźwięki natury z żywymi instrumentami tj. skrzypce, dzwonki Zaphir, misa tybetańska, kij deszczowy oraz różnorodne barwy świateł.

Towarzyszy temu prowadzenie medytacji skupiającej się na byciu tu i teraz, odczuwaniu wewnętrznego szczęścia, spokoju oraz koherencji serca i umysłu. Zależy nam na tym, abyście mogli spędzić ten czas w jak najwygodniejszej pozycji, więc weźcie ze sobą matę i koc, aby w pełni zrelaksować się na leżąco.

Celem naszych koncertów jest podnoszenie wibracji.

Muzykoterapia to cudowna kojąca forma relaksacji, do której z całego serca zapraszamy każdego z Was.

Chcemy, abyście poprzez naszą muzykę relaksacyjną połączoną z afirmacjami, poczuli w sobie szczęście, miłość, harmonię, wdzięczność i wewnętrzną moc.

Koncert Szczęścia podnosi wibracje i daje poczucie lekkości. Daj się ponieść!

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!