EKOLOGIA & OTOCZENIE

Ekologia & Otoczenie

Nasza pra-matka, Pacha Mama, Matka Ziemia nie chce od nas nic więcej poza szacunkiem

Festiwal Simbiosa i planowany jednocześnie zlot elfów, czarownic, magów, adeptów sztuk tajemnych i wszelkiej maści dusz pięknych, będzie miał miejsce w przepięknym i uroczym zakątku, w miejscu nieskalanym przemysłem, kominami i innymi negatywnymi skutkami naszej ludzkiej działalności.

Krystalicznie czyste jezioro, piękne okoliczne lasy i czysta wiejska atmosfera zaczynają być dobrami unikatowymi w naszym rozpędzonym świecie, dlatego tym bardziej powinniśmy dokładać starań aby to dobro pozostawić po sobie w takim stanie w jakim będziemy mieli przyjemność je zastać.

Dostajemy to miejsce w użytkowanie od pięknych ludzi, którzy dbają aby teren, który Pacha Mama im powierzyła, taki pozostał. I Was prosimy o to samo. Na festiwalu będziemy przykładali szczególną uwagę o dbanie o porządek i pielęgnowanie dobrych nawyków. Nie chcemy aby po zakończeniu Simbiosy pozostał po nas jakikolwiek ślad. Chcemy Matce Ziemi oddać powierzony teren takim, jaki dzięki jej sympatii, otrzymaliśmy w użytkowanie.

Wiemy jakim problemem po festiwalach są drobne nieczystości, choćby takie w postaci filtrów po papierosach. I dlatego każdy z Was otrzyma od nas specjalną mini – fiolkę na takie drobne nieczystości, którą będziecie mogli opróżniać i wykorzystywać ponownie. Takie małe coś, które wiele zmienia.