WARSZTATY Z PIOTREM

Doświadcz tego!

Hipnoterapeuta, trener, współtwórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, doktorant w Instytucie Psychologii PAN, certyfikowany przez American School of Clinical Hypnosis oraz International Hypnosis Association.

Jedyny w Polsce członek Society for Clinical & Experimental Hypnosis – największej międzynarodowej organizacji hipnozy klinicznej na Świecie.

Twórca Programu Hipnoterapii Bólu oraz autorskich warsztatów autoterapeutycznych w Bieszczadach. Ekspert medialny ds. hipnoterapii, występuje m.in . z Pytaniu na Śniadanie, Programie 3 Polskiego Radia, ChilliZet, TOK FM, Super Ekspress. Publikuje w „Psychologii w Praktyce” – piśmie nr 1 dla psychologów w Polsce.

TERAPIA WSPOMAGANA PSYCHODELIKAMI

WYKŁAD

Wykład poświęcony będzie terapii wspieranej psychodelikami, której popularność rośnie wraz z postępami badań naukowych i odkryciami związanymi z leczniczymi właściwościami tych substancji.

Podczas prezentacji przedstawię podstawowe informacje dotyczące psychodelików i ich wpływu na psychikę człowieka. Omówimy także różne rodzaje psychodelików, skupiając się na psylocybinie, ketaminie oraz MDMA, oraz ich zastosowanie w terapii.

W dalszej części wykładu skupimy się na psychologicznych i neurobiologicznych mechanizmach działania psychodelików oraz ich związku z procesami terapeutycznymi. Przedstawimy wyniki badań naukowych, które wykazują, że terapia wspierana psychodelikami może być skuteczna w leczeniu takich chorób jak depresja, lęk, uzależnienia czy PTSD.

W trakcie prezentacji omówię także bezpieczeństwo stosowania psychodelików w terapii, procedury, jakie powinny być stosowane podczas takiej terapii, a także kwestie prawne związane z tą metodą leczenia.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!