MAGDALENA SMOLIŃSKA

Ceremonia Cacao

••• 𝑴𝑨𝑮𝑫𝑨𝑳𝑬𝑵𝑨 𝑺𝑴𝑶𝑳𝑰𝑵́𝑺𝑲𝑨 • 𝑪𝒆𝒓𝒆𝒎𝒐𝒏𝒊𝒂 𝑪𝒂𝒄𝒂𝒐 •••
Ceremonia Cacao to czas na Bycie Razem i Celebrację Życia z tym wszystkim co ono przynosi.
💚 Spotkamy się w niedzielę, ostatniego dnia, by zebrać owoce z całego pobytu na Simbiosie.
💚 Cacao będące Medycyną Serca wspaniale nas otworzy a Pieśni poprowadzą w tym pięknym wspólnym doświadczeniu.
•••
💚 Magdalena Smolińska – Jestem uczennicą Życia. Podążając za wołaniem Serca dotarłam do przestrzeni Ceremonialnych, śpiewu, gry na gitarze i Cacao.
💚 To moja miłość i lekarstwo i tym się dzielę z radością.
Od lat wspieram oraz tworzę przestrzenie uzdrawiania i powrotu do Pełni Siebie.
•••
𝑪𝒆𝒓𝒆𝒎𝒐𝒏𝒊𝒆̨ 𝑪𝒂𝒄𝒂𝒐, razem z Magdą, współtworzyć będą muzycy Cantarsis – Ania i Filip, Karo Gawlik, Floramor oraz pewnie wielu innych wspaniałych artystów Simbiosy, którzy poczują, że chcą dołożyć swoich kilka nut do tej ceremonii.
Do zobaczenia kochani!

Festiwal Simbiosa

Dołącz, rozwijaj się i żyj pełnią!

Dołącz do nas!

Brzmi jak coś dla Ciebie?

Dołącz!