Warsztaty z Magdą Betlej

Doświadcz tego!

Jestem nauczycielką Tantry i holistyczną terapeutką. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z ludźmi, zarówno w sesjach indywidualnych jak i w prowadzeniu grup. Moja praktyka obejmuje obszary związane z otwieraniem serca i rozwijaniem uczuć, poszerzaniem świadomości i podnoszeniem poziomu energii życiowej.

Byłam inicjowana jako nauczycielka w dawnych tradycjach szamańskich i systemie uzdrawiania MA-URI Healing Arts wywodzących z Nowej Zelandii i Hawajów. Przez wiele lat uczyłam tej metody jako trenerka. Uczyłam się przez kilka lat Tantry, Szamanizmu i Bioenergetyki w szkole The Path of Transformation u Johna Hawkena w Czechach i w Polsce.

Jestem też trenerem i praktykiem oddechu. Ukończyłam trzyletni Profesjonalny Trening Oddechowy. To, co szczególnie mnie interesuje to eksplorowanie obszarów związanych z kobiecą mocą tworzenia, duchowością i seksualnością a także z tworzeniem intymnych relacji partnerskich opartych na głębokim połączeniu duchowym, uczuciowym i cielesnym. Stworzyłam autorki roczny kurs Magnetyczna Kobieta obejmujący 4 moduły: Transformacja, Kreacja, Pełnia i Trening Nauczycielski.

UNIA KOBIECOŚCI Z MĘSKOŚCIĄ.

WARSZTAT 1

Każdy z nas niezależnie od płci ma w sobie aspekt kobiecy i męski. Tak jak we Wszechświecie wszystko ma swoje przeciwieństwa, które się wzajemnie uzupełniają, tak my mamy dwa bieguny. Tylko życie w równowadze i swobodnym przepływie tych dwóch energii daje nam poczucie spełnienia.
Chodzi o świadomość, który aspekt w nas przeważa i dlaczego. Też często jesteśmy wychowywani w błędnym rozumieniu tych jakości. Energia męska to nie kontrola, władza,
docisk i zaprzeczanie uczuciom. Energia kobieca to nie słabość, bierność czy uzależnienie.
W ciągu życia i rozwoju stopniowo rozbieramy się z tych warstw, które nieświadomie przejęliśmy od naszych rodziców, przodków, społeczeństwa i kultury.
Docieramy do esencji kobiecości i męskości tak, aby nasz potencjał, z którym się urodziliśmy mógł się w pełni przejawić.
W każdym z nas trwa nieustanny taniec energii męskiej i kobiecej. Jedna płynnie przechodzi w drugą, jedna podąża za drugą, jedna nie może istnieć bez drugiej. Kobiecość i męskość dąży do dopełnienia i spełnienia. To pragnienie jest motywacją do wszelkich działań, nadaje sens i głębię naszemu życiu i relacjom.

Na tej ceremonii:

  • osiągniesz głębszą świadomość i akceptację swoich wewnętrznych jakości kobiecych i męskich
  • zbalansujesz swoją energię kobiecą i męską
  • dowiesz się jak wprowadzić więcej równowagi między tymi aspektami w swoim życiu i w w relacjach
  • osiągniesz głębsze zrozumienie, jak kobieca i męska energia w nas, przekłada się na dynamikę naszych relacji z płcią przeciwną
  • rozwiniesz w sobie poczucie pełni, spełnienia i kompletności
  • otworzysz się na doświadczanie wewnętrznej Unii Kobiecości i Męskości.

MAGNETYCZNA KOBIETA.

WARSZTAT 2

Na tym warsztacie będziesz mogła przejść przez cały proces kreacji poprzez aktywację i doświadczanie energii seksualnej jako stwórczej energii Wszechświata i najpotężniejszej mocy do jakiej mamy dostęp tu na Ziemi.

Na tym warsztacie:

  • oczyścisz i aktywujesz poszczególne czakry otwierając się na doświadczanie przepływu energii kreacji przez centralny kanał energetyczny w swoim ciele.
  • odzyskasz dostęp do swojej energii seksualnej i nauczysz się jak z niej korzystać do zasilania swoich pragnień, projektów, relacji i całego swojego życia.
  • będziesz eksplorować dynamikę polaryzacji aspektu kobiecego i męskiego w sobie, obserwując jak one przejawiają się w Twoim życiu i relacjach.
  • doświadczysz ekstatycznego tańca połączenia tych dwóch energii w magicznym procesie kreacji.

BRZMI JAK COŚ DLA CIEBIE?

Dołącz i przeżyjmy to RAZEM!